Ольга Сумська публічно висловилася про 77-річну Пугачову
Українська актриса Ольга Сумська назвала російську співачку Аллу Пугачову богинею. Свій коментар вона залишила під Instagram-постом російського шоумена Максима Галкіна, який він присвятив 77-річчю своєї дружини.
"Богиня на всі часи. Найщиріші вітання. Бути добру", – написала Сумська.
Контекст:
Галкін і Пугачова одружилися 23 грудня 2011 року. Вони виховують двох дітей. Ліза й Гаррі Галкіни – близнюки, яких 18 вересня 2013 року народила сурогатна мати.
Галкін засудив повномасштабне вторгнення країни-агресора РФ в Україну. Після цього в Росії почалося його цькування, унаслідок чого Галкін із дружиною й дітьми покинув Росію й переїхав до Ізраїлю.
16 вересня 2022 року міністерство юстиції Росії занесло Галкіна до реєстру "іноземних агентів". 18 вересня Пугачова у відкритому листі закликала визнати і її "іноагентом" у РФ і побажала, щоб російські окупанти перестали гинути за ілюзорні цілі, які роблять РФ вигнанцем і ускладнюють життя росіян. Від публічних заяв на підтримку України артистка весь цей час утримувалася.
Галкін гастролює в Європі й Америці, висміюючи нелегітимного президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, якого розшукує Міжнародний кримінальний суд.