Режисер Лавренчук: Телефонна розмова Образцової із мінкультом РФ відбулася на моїх очах. Тому я можу зробити висновки, як її зарахували до лав тих, хто підтримав анексію. А Світлична – цілковита дуреп G

Лавренчук: Образцову, кадебешницю, обдурили, розвели, як молоду
Фото надав Євген Лавренчук
Головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету Євген Лавренчук в інтерв'ю виданню "ГОРДОН" розсекретив розмову російської оперної співачки Олени Образцової з міністерством культури РФ і висловився про радянську актрису Світлану Світличну.

Головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету Євген Лавренчук в інтерв'ю виданню "ГОРДОН", відповідаючи на запитання, чи довелося йому розірвати зв'язки із російськими колегами, які підтримали анексію Криму, розповів, як став свідком розмови російської оперної співачки Олени Образцової із міністерством культури РФ.

За словами Лавренчука, на основі почутого він може зробити висновки, як Образцову зарахували до лав тих, хто підтримав анексію Криму.

"Всі мої друзі правильної політичної орієнтації. Єдиний момент був неоднозначний із Оленою Василівною Образцовою. Але її телефонна розмова із міністерством культури РФ відбулася на моїх очах. Тому я можу зробити висновки, як її зарахували до лав тих, хто підтримав анексію.

А [актриса] Світлана Опанасівна Світлична – цілковита дурепа, теж моя подружка. Але вона цілковита дурепа! Що з неї взяти? Вона говорить і любить бути у центрі уваги. Вона – людина-перформанс, істероїдна дуга. Людина, яка окрім стриптизу в "Діамантовій руці" нічого не зіграла. Але це найпопулярніша актриса Радянського Союзу. Що з неї взяти? Але Олена Василівна Образцова..." – зазначив Лавренчук.

Режисер розповів, що коли вони із Образцовою сиділи у кав'ярні на Малій Бронній у Москві, їй подзвонили.

"Перешкоди. Я чую: "Так, це Олена. А хто із міністерства культури? Так, ну звичайно! Так, пишіть". Така відповідь була. А потім публікація із заявою, що вона підтримала, як там у РФ формулювали, повернення Криму. Я дзвоню: "Олено Василівно, що за херня?". Вона говорить: "Подзвонили із міністерства культури. Перше запитання: "Чи знаєте ви, що російськомовних людей багато у світі, у Криму?". Вона: "Так". – "Чи маємо ми їм допомагати, підтримувати культуру, мову, давати грошові гранти?". Вона: "Звичайно!" Вони: "Тобто, якщо Володимир Володимирович [Путін] ухвалить рішення допомагати активно, ви підтримаєте це?". Образцова: "Так". Це як в анекдоті: папа римський прилітає до Токіо. Спускається трапом. До нього підбігає чоловік і питає: "Падре, як ви ставитеся до токійських борделів?" Він: "А що, у Токіо багато борделів?" На ранок виходить стаття: "Першим питанням папи римського було "А чи багато у Токіо борделів?" І ось Образцова сидить, розповідає про "Пікову даму", дзвінок... І їй же не дзвонять із поясненням: "Ми вб'ємо стільки-то людей". І я думаю, що таких ситуацій, як із Образцовою, було багато. Але були й такі, звичайно, як [Еліна] Бистрицька, у якої, я гадаю, все нормально із орієнтацією пропутінською. А Образцову, кадебешницю, яка знала всі ці ходи, обдурили, розвели, як молоду", – зазначив Лавренчук.

Інтерв'ю Лавренчука для видання "ГОРДОН" повністю можна прочитати ТУТ.

Театральний режисер Євген Лавренчук став першим лауреатом державної театральної премії України імені Леся Курбаса за оперну постановку (La Traviata), лауреатом ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії "ГРА". Він співзасновник Польського театру в Москві (2003), засновник Школи театрального мистецтва, учень покійного режисера Романа Віктюка.