"Що гірше – не мати дітей чи дожити, що твої тебе зрікаються". Навроцька показала особисту переписку з Єгоровою, яка підтримала Путіна

Навроцька: Сніжо, ти їб...нулася?
Фото: Olga Navrotska / Facebook, Фото: Snezhana Egorova / Facebook
Українська письменниця, а в минулому дизайнерка Ольга Навроцька нецензурно відреагувала на заяву української ведучої Сніжани Єгорової, яка живе в Туреччині, про підтримку Володимира Путіна  президента країни-агресора РФ. Свій коментар вона 26 січня розмістила під відповідним постом на сторінці Єгорової.

"Сніжо, ти їб...нулася?" – написала Навроцька.

27 січня на своїй сторінці у Facebook вона повідомила, що більше не має наміру "всім мудакам посилати промінчики добра".

"Я вчора нормально так поматюкалася в соцмережах. Спочатку у [російської журналістки Ксенії] Собчак, потім під гарячу руку потрапила Єгорова. Зрозуміло, це мало що змінить, зате від душі. Зараз узагалі час такий, що без матюка нікуди. Толерантність і всяке таке в мене вичерпалися. Я не буду вдавати, що я вище цього і відправляти всім мудакам "промінчики добра", – написала вона.

Через деякий час Навроцька розмістила скріншоти особистої переписки з Єгоровою.

"Історія має продовження", – написала вона.

"Ти ж мила, Олечко. У будь-якій країні знайдеш собі застосування. Твори світи серед війни. Це ж так романтично. Коли чужі діти сидять у підвалах. Звідки ж тобі знати. У тебе ж немає дітей. Лише свино-кролики і милі коханці. Я можу припустити, що в тебе є відповідь. Але, гадаю, бог не дав. Як і розуму. Тільки краса порожня і марна", – написала Навроцькій Єгорова.

Письменниця у відповідь назвала ведучу "мегадурепою" і послала "на х...й".

"Як дивно, спекулюючи чужими дітьми, встигнути публічно втратити своїх... І що гірше – не мати дітей або дожити до того, що твої від тебе зрікаються", – прокоментувала публікацію українська ведуча Василіса Фролова.

Контекст:

26 січня 2022 року Єгорова, яка нині проживає в Туреччині, зізналася, що підтримує Путіна. Її старша донька, українська ведуча Анастасія Ровінська, реагуючи на заяву матері, зізналася, що не спілкується з нею понад рік і не несе відповідальності за її слова.

2014 року, одразу після анексії Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку і російською армією та підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти та докази.

Навесні 2021 року Росія нарощувала війська поблизу кордону з Україною та в окупованому Криму. Наприкінці жовтня американські ЗМІ почали повідомляти, що Росія знов стягує війська до кордону з Україною. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив 22 грудня, що у зоні 200 км від кордону країни перебуває понад 120 тис. російських військовослужбовців.

У Кремлі назвали повідомлення про підготовку вторгнення "вкиданнями" і звинуватили Київ у підготовці до агресії "проти "ЛНР" та "ДНР". У МЗС України спростували дезінформацію РФ про нібито підготовку до військового нападу на Донбасі.

США і НАТО неодноразово закликали Росію до деескалації напруги на кордоні. Росія, зі свого боку, висунула вимоги щодо гарантій безпеки, серед яких – нерозширення НАТО "у східному напрямку" і відмова від приймання до Альянсу держав, що раніше входили до СРСР. За цими вимогами у січні 2022 року відбулися перемовини Росії зі США, НАТО та ОБСЄ. За їхніми підсумками в Росії заявили, що не отримали від США та НАТО жодних гарантій, а представники США сказали, що перед РФ стоїть вибір: деескалація і дипломатія або конфронтація та наслідки.

У середині січня американські ЗМІ, зокрема CNN, повідомили, що Росія може вдертися до України у січні  лютому. Вона нібито може здійснити провокацію, яка стане приводом для нападу. 14 січня прессекретарка Білого дому Джен Псакі підтвердила, що американська сторона має інформацію, що РФ готується до диверсії на Донбасі: вона хоче звинуватити Україну в провокації, щоб виправдати своє вторгнення. За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські спецслужби готують провокації проти військовослужбовців збройних сил РФ, щоб звинуватити у цьому Україну.

Президент України Володимир Зеленський 19 січня висловив думку, що ризик російського вторгнення в Україну останнім часом не став більшим, але зріс ажіотаж навколо цього питання. Він закликав українців не панікувати.

На фоні новин про можливе вторгнення Росії чотири країни – США, Великобританія, Австралія та Німеччина заявили про намір евакуювати з України членів сімей дипломатів та частину співробітників дипломатичних установ. У МЗС України назвали цей крок передчасним.