"Топчуть наш прапор, по нашій землі топчуться", "До захоплення нових земель готуєтеся?" Пугачова показала, як її дітей у російській школі навчають військової справи

Пугачова: Будь готовий! Завжди готовий!
Фото: pugacheva_alla_ / Instagram
72-річна російська співачка Алла Пугачова 23 лютого в Instagram показала, як її восьмирічні діти Гаррі та Ліза повзуть по-пластунськи по матах синьо-жовтого забарвлення.

"Будь готовий! Завжди готовий!" – написала вона. Співачка додала до поста хештеги "защитник Гарри", "Лиза Галкина", "война и мир".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

"Мати в колір нашого прапора. Ми вас любимо!" – заявила підписниця bairak.irina.

"Топчуть наш прапор, по нашій землі топчуться", – зазначила superdoberman.

"Ага, і по них діти з гранатами", – додала natalia_givlian.

"Ого, по-пластунськи і з гранатами. Оце навчання військової справи", – прокоментувала natalka.may.

"Жах. Вибачте", – написала mzhertovskaia.

"До захоплення нових земель готуєтеся?" – запитала irendzhonson.

Контекст:

Пугачова народилася 15 квітня 1949 року. У 1991 році їй надали звання народної артистки СРСР. У її репертуарі понад 500 пісень російською, англійською, німецькою, французькою мовами. У дискографії співачки понад 20 сольних платівок. У 2010 році вона припинила гастрольну діяльність, але 2019-го з нагоди свого 70-річчя дала сольний концерт у Москві.

23 грудня 2011 року Пугачова вийшла заміж за російського шоумена Максима Галкіна. Вони живуть у підмосковному селі Грязь. У пари двоє дітей-двійнят – Ліза і Гаррі. Їх 18 вересня 2013 року народила сурогатна мати. Старшій дочці Пугачової, співачці Крістіні Орбакайте виповнилося 50 років. Її батько – перший чоловік Пугачової, литовський артист циркового жанру Миколас Едмундас Орбакас.

23 лютого у РФ святкують День захисника Вітчизни. Його заснували ще 1922 року і справляли в республіках СРСР. Наразі, окрім РФ, святкують також у Білорусі, Киргизії і Таджикистані.

У 2014 році, одразу після окупації Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку й російською армією та підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну попри надані Україною факти й докази.

У 2015 році Верховна Рада України визнала підконтрольні Росії райони Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями.

21 лютого 2022 року Рада безпеки РФ розглянула питання визнання "незалежними республіками" незаконних збройних формувань "ЛДНР". Ніхто із членів Ради безпеки РФ не виступив проти такого визнання.

Пізніше того самого дня президент РФ Володимир Путін оголосив про визнання "незалежності" окупованих територій України та підписав відповідні укази у присутності ватажків незаконних збройних формувань "ДНР" та "ЛНР" Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника. Укази офіційно передбачають введення російських військ на територію ОРДЛО для "підтримання миру".

Дії РФ засудили в Євросоюзі та США. США вже ввели санкції проти "ЛДНР", низка країн анонсувала обмеження. Президент США Джо Байден своїм указом заборонив американцям інвестувати, вести торгівлю та фінансові операції з ОРДЛО. Також документ передбачає можливість вводити санкції проти осіб, які після підписання указу й далі вестимуть економічну діяльність у цих регіонах, обіймати високі посади у компаніях, які працюють в ОРДЛО, або співпрацювати з особами, які підпадуть під санкції за цим документом.

Канада та Великобританія анонсували санкції у зв'язку з рішенням Путіна.

Через ситуацію, що склалася, було скликано Раду нацбезпеки і оборони України, її засідання перервали, але не закрили.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що рішення РФ про визнання "незалежності" так званих "ЛДНР" Київ розцінює як порушення суверенітету та територіальної цілісності України. Також воно може означати односторонній вихід РФ із Мінських угод та ігнорування рішень у межах нормандського формату, додав Зеленський.