"У мене була мета. Я майже щодня ходив довкола офісу". Фотограф розповів, як умовив Данилка знятися для його фотопроєкту про війну
Український шоумен Андрій Данилко легко погодився на пропозицію українського фотографа вірменського походження Мушега Цироняна знятися для артбука A Life That Never Stopped про життя киян у перші місяці повномасштабної війни. За словами фотографа, артист не став підписувати з ним жодних контрактів, попросивши лише описати мету задуманого. Цим та іншими враженнями про знайомство з Данилком Циронян поділився в інтерв'ю, яке 12 січня опубліковано на YouTube-каналі українського журналіста Олексія Суханова.
"Данилко взагалі-то закрита людина. Ви змогли витягнути його навіть із квартири. Ви гуляли з ним, фотографували його в місті. Наскільки легко це було?" – запитав у фотографа Суханов.
За словами Цироняна, щоб запросити Данилка на зйомку, він поставив за мету зустрітися з його директором Андрієм Уреньовим і для цього почав чергувати біля їхньої студії.
"Я дуже хотів, щоб Андрій Михайлович став героєм моєї книги. Я писав дуже багато на різні пошти, і розумів, що це дуже важко, – розповів фотограф. – Я цілеспрямований. Я кожну обідню перерву між моєю юридичною діяльністю ходив із думкою: "А може, я його зустріну?" Це нормально. У мене була мета, і я зробив усе, що від мене залежало, і в мене вийшло. Я майже кожного дня ходив навколо офісу і якось зустрів директора Андрія Уреньова. Я до нього підійшов. У мене так горіли очі... Я сказав: "Просто спитайте".
За словами Цироняна, після цієї розмови директор Данилка попросив описати мету проєкту письмово, а вже наступного дня фотограф дістав згоду від артиста на зйомку.
"Це був вівторок, а в четвер я опинився в нього в квартирі. Ми відзняли його у квартирі, бомбосховищі, навколо будинку. Ми майже дві години його фотографували. Він – ніяких капризів. Я йому безмежно вдячний, що він повірив, тому що він змінив характер книги, – додав фотограф. – Для мене велика честь, що Данилко щиро, без усяких контрактів просто повірив у мене. Я йому буду вдячний усе життя".
Контекст:
Данилко набув широкої популярності після того, як почав виступати в ролі провідниці Вєрки Сердючки. Вперше він вийшов на сцену у цьому образі 1 квітня 1993 року на "Гуморині" в Полтаві. 2008 року Данилку надали звання народного артиста України.
З перших днів повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ Данилко залишався у своєму будинку, розташованому у центрі Києва.