Військовослужбовиця Руна озвучила "найтупіші запитання", які їй ставлять цивільні

Руна: Дуже багато хто думає, що якщо військові мають інтернет, значить, вони в тилу. Люди не розуміють, що в посадці може бути інтернет, що є таке поняття, як Starlink, генератори, EcoFlow
Фото: tyasm1n / Instagram

Українська військовослужбовиця Руна в інтерв'ю, опублікованому 9 січня на YouTube-каналі hromadske, розповіла, які запитання від цивільних вважає найтупішими.

За словами Руни, ці запитання їй ставлять її підписники в TikTok, де вона проводить збори на підтримку своєї бригади.

"Колись, напевно, я зніму окреме відео "Топ-10 тупих запитань". Це капець. І зразу видно, що задають ці запитання цивільні, а не військові. Найтупіше запитання від початку моєї служби – чи не пристають хлопці до мене. Потім – де ми купаємося? "От чого ти така чиста сидиш?" Я говорю: "Ну, ми ж не бомжі". Я завжди кажу: "Ми не в піхоті, я в артилерії". У нас є час збити з дощок душ і помитися там. Якщо є можливість, чому б і ні? Потім тупі запитання – як тебе мама пустила на війну, а що ти там узагалі робиш? А ти медик?" – перерахувала вона.

Військовослужбовиця зазначила, що в неї також постійно запитують, ким вона є – медикинею чи снайперкою.

Ще одним "тупим запитанням" Руна вважає запитання, коли закінчиться війна. За словами Руни, вона в таких випадках пропонує зателефонувати президенту України Володимирові Зеленському і головнокомандувачу Збройних сил України Валерієві Залужному, а не ставити це запитання їй.

Руна додала, що її підписники також цікавляться, звідки військові на фронті мають інтернет та електрику.

"Це зразу видно, що питають цивільні, бо: "Як ти сидиш у якійсь ямі, погребі й у тебе є інтернет?" Дуже багато хто думає, що якщо військові мають інтернет, значить, вони десь у тилу. Люди не розуміють, що в посадці може бути інтернет, що є таке поняття, як Starlink, генератори, EcoFlow", – пояснила вона.

Контекст:

Руна служить у ЗСУ із 2018 року. Вона є головною сержанткою і командиркою підрозділу зенітного артилерійського взводу 56-ї бригади ЗСУ. Руна також знімає відео для TikTok, розповідаючи про свою службу і збираючи донати. За словами Руни, за одну годинну трансляцію вона може зібрати до 30 тис. грн.