"Зашугані людці, принижені життям". Роднянський висловився про російських окупантів родом із проблемних регіонів
"Російське суспільство базується на насильстві вже багато років. І ось цей рівень насильства щодо свого народу, цей нескінченний булінг, це зневажливе ставлення влади, її свавілля і призвели до того, що ці нікчемні, зашугані й залякані людці із проблемних регіонів, у яких жодних шансів у житті немає, окрім злиднів та пияцтва, вирушили в армію, – сказав Роднянський. – Ну, що таке Забайкальський край, Бурятія, Тува? Вони ж не закінчували Гарвард? Ні. Їх узяли звідти, де вони такі собі живуть, принижені багаторазово міліцією, батьками, учителями, усім життям".
За словами продюсера, опинившись в армії, вони й надалі зазнають принижень із боку сержантів та офіцерів.
"В армії з них і далі знущалися, а потім у руки дали автомати. І цим не людям, а доведеним до стану абсолютного приниження чоловічкам дали разом з автоматом право розпоряджатися життям інших людей. Це нескінченний потік насильства, який можна і треба зупинити. Із ним треба боротися", – резюмував він.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Роднянський народився 1961 року в Києві. 1983 року закінчив Київський інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.
Протягом останніх 20 років жив і працював у Москві. У перші дні після нападу РФ на Україну засудив російську агресію. 20 березня продюсер заявив, що "у тому вигляді, у якому зараз існує Росія, йому там не місце".
За словами Роднянського, під час війни він відвідав багато європейських міст, намагаючись допомагати своїм друзям, а також переселенцям з України.
Продюсер у розмові з "Русской службой BBC" сказав, що втратив у Росії свій бізнес. Він зазначив, що станом на 24 лютого в нього у виробництві було 15 проєктів.