Зібров: За перші два тижні війни я бачив, як псується нервова система у Маринки. У неї почався нервовий тик
За словами артиста, уранці 24 лютого 2022 року його розбудила дружина.
"Спокійно спав, коли о пів п'ятої прибігла Марина, у двері кімнати постукала і каже: "Пашо, війна". Я кажу: "Яка війна?" Перевернувся на другий бік. Але чую – вибухи. Один вибух страшний, другий... У нас поряд Васильків, бомбили аеродром, я так розумію, і літали вертольоти над нашим будинком. Пролетіло два, страшно гуділи. От тоді я зрозумів, що насправді війна", – розповів співак.
Зібров зазначив, що після цього вони ввімкнули телефони й почали обдзвонювати друзів.
"Ясно, що думали, куди ж тікати. Зразу паніка. Глянули, що всі дороги забиті, бензину ніде не візьмеш. Я все ж таки мужчина, кажу: "Тихо, спокійно. Дайте розберемося. Дайте добу-другу", – зізнався артист. – Ми були в Києві два тижні. Чесно кажучи, за ці два тижні я бачив, що псується нервова система у Маринки. У неї почався просто нервовий тик. І я розумію, що треба. Вона каже: "Треба їхати з Києва". Тому що вибухи уже в Гостомелі, уже поряд автобазу підірвали. Поряд із нами недалеко військова частина. Бомбили її. Тому ми думали, куди поїхати. І зрозуміли, що ніхто нічого не пропонує”.
Зібров розповів, що в той момент їм зателефонували із Чернівців батьки української співачки Аліни Гросу (Grosu) й запросили приїхати до них. Співак зізнався, що його дочка Діана не захотіла з ними їхати і залишилася в Києві.
Зібров: У нас родичі в Севастополі. Дзвонили: "Якщо у вас тяжка обстановочка, то ми готові вас прийняти. У вас захопили владу фашисти". Послав. Після того ми більше не спілкувалися. Повний текст інтерв'ю
Контекст:
Павло й Марина Зіброви одружилися 25 серпня 1994 року. За три роки в сім'ї народилася донька Діана.
У подружжя є сини від перших шлюбів: у Павла – Сергій (народився 1983 року), у Марини – Олександр (1982).
Після російського вторгнення 24 лютого 2022 року населені пункти Київської області стали зоною інтенсивних боїв. Російські окупанти вчинили тут масові воєнні злочини проти цивільного населення: мародерство, фізичне насильство, викрадення й убивство людей, зокрема дітей.
2 квітня Київську область звільнили від російських загарбників.
У населених пунктах регіону виявили тіла вбитих мирних жителів. У деяких загиблих були зв'язані руки. Кадри з убитими мирними жителями Київської області шокували світ.