"Це справжня знахідка". Смачнющий торт "Експрес", який готують навіть без світла. Рецепт
Сьогодні, 11:00
Торт викладають шарами
Українське видання "Новини.LIVE" поділилося швидким рецептом торта з кремом.
"Торт "Експрес" без духовки – це справжня знахідка, коли хочеться домашнього десерту без складних процесів. Ніжний крем, розсипчасті коржі й швидке приготування роблять цей рецепт універсальним для буднів і свят. Достатньо кількох простих інгредієнтів і трохи часу, щоб отримати повноцінний торт із насиченим смаком", – зазначили в описі.
Інгредієнти:
- борошно – 250 г;
- цукор – 60 г;
- сіль – 1/2 ч. л.;
- вершкове масло – 120 г.
Інгредієнти для крему:
- сметана – 500 мл;
- яйця – 2 шт.;
- цукор – 60 г;
- кукурудзяний крохмаль – 1 ст. л.;
- ваніль – за смаком;
- варене згущене молоко – 2 ст. л.
Приготування
- Борошно змішати із цукром і сіллю, додати холодне вершкове масло й швидко перетерти масу до стану дрібної крихти.
- Пересипати крихту на суху сковороду й обсмажувати на середньому вогні до рівномірного карамельного кольору, постійно помішуючи й розбиваючи грудочки лопаткою. Зняти зі сковороди й дати повністю охолонути.
- Для крему з'єднати сметану, яйця, цукор і кукурудзяний крохмаль, ретельно перемішати віничком. Поставити суміш на помірний вогонь і, постійно помішуючи, довести до загущення. Зняти з плити, додати варене згущене молоко й ваніль, перемішати до однорідної кремової текстури.
- Крихту поділити на чотири частини. На дно форми викласти перший шар крихти, рівномірно покрити кремом. Посипати другим шаром крихти й знову змастити кремом. І далі чергувати шари, доки не закінчаться всі інгредієнти. Накрити торт харчовою плівкою й поставити в холодильник мінімум на шість годин для стабілізації й просочення.