Полозов заявив, що проти Чийгоза дала свідчення одна людина із 200
Протягом останнього року заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза жодного разу не вивозили зі слідчого ізолятора, що ускладнює весь процес, зазначив адвокат Чийгоза Микола Полозов.
Протягом судового процесу над заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозом допитали приблизно 200 осіб, зокрема "низку колабораціоністів". Про це повідомив адвокат Чийгоза Микола Полозов в інтерв'ю телеканалу ZIK.
"Протягом цього часу у справі Чийгоза було допитано приблизно 200 осіб: потерпілих, свідків. Навіть більше, нам удалося залучити до цього суду низку колабораціоністів: Цекова (Сергій Цеков – член Ради Федерації РФ від окупованого Криму. – "ГОРДОН"), Ковітіді (Ольга Ковітіді – член Ради Федерації РФ від окупованого Криму. – "ГОРДОН"), Аксьонова (Сергій Аксьонов – глава окупаційної влади Криму. – "ГОРДОН"), а найближчими днями ми допитаємо і Константинова (Володимир Константинов – "голова Держради" окупованого Криму. – "ГОРДОН"), який був одним із головних учасників цих подій", – розповів Полозов.
Він підкреслив, що тільки одна людина з ненависті до Меджлісу кримських татар дала свідчення проти Чийгоза, який уже 2,5 року перебуває у в'язниці.
"Навіть більше, протягом останнього року його жодного разу звідти не вивозили... Чийгозу організували відеозв'язок, тобто він не присутній під час судового засідання, а це насправді ускладнює весь процес... Не можна встромляти голову в пісок, не помічати того, що відбувається окупація Криму, не помічати репресій проти кримських татар", – підсумував Полозов.
Чийгоза було затримано в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України, який пройшов перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Йому інкримінують організацію масових заворушень.
Із 29 січня 2015 року Чийгоза утримують у Сімферопольському СІЗО.
22 червня арешт Чийгозу продовжили.
2 липня вночі після важкої і тривалої хвороби померла його мати Аліє Чийгоз. Адвокат Чийгоза Микола Полозов закликав російську владу виявити гуманізм і дати можливість Чийгозу провести маму в останню путь. Він звернувся до ООН, ОБСЄ, а також російської та української влади і правозахисників із проханням сприяти цьому. Однак Чийгозу не дозволили бути присутнім на похороні матері.