Полякова: На початку війни здавалося, що музика нікому більше не потрібна й усе марно G

Полякова: Я була, як і всі українці, розтоптана війною, не розуміла, як бути, як жити далі, що робити, чи я тепер потрібна взагалі
Фото: Оля Полякова / Facebook
Українська співачка Оля Полякова в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман зізналася, що після нападу РФ на Україну не розуміла, як їй жити далі, але повернула сенс життя після того, як почала виступати з благодійними концертами на підтримку українців.

"Мені здавалося на початку війни, що музика нікому більше не потрібна і все марно, а сьогодні я розумію, що вона є підтримкою. І я бачу це на кожному своєму концерті, – сказала артистка. – Я була, як і всі українці, розтоптана війною, не розуміла, як бути, як жити далі, що робити, чи я тепер потрібна взагалі".

Співачка зізналася, що шкодує про ті свої інтерв'ю, які дала одразу після нападу РФ на Україну.

"Мої інтерв'ю були якісь занепадницькі. Якщо чесно, дарма я їх узагалі давала. Хоча всі ми люди. Сьогодні я підбадьорилася. Те, що я роблю, – воно для мене абсолютно цілюще. Коли ти реалізуєш себе через свою професію з можливістю допомагати своїй країні, все стає на свої місця. Я одразу віднайшла сенс життя".

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Оля Полякова народилася 17 січня 1979 року у Вінниці. Навчалася у музичній школі, закінчила Вінницьке музичне училище культури і мистецтв імені Миколи Леонтовича, а згодом Київський національний університет культури за класом естрадного вокалу.

Полякова – співачка, артистка, блогерка, учасниця телешоу "Народна зірка", "Танці з зірками". Вела розважальне шоу "Зоряні яйця", "Маска", була тренеркою "Ліги сміху", шоу "Голос країни" та інших. Є однією зі 100 найвпливовіших жінок України 2020 року за версією журналу "Фокус".

Після нападу РФ на Україну Полякова разом із дітьми поїхала до Франції, а її чоловік записався у тероборону. Сім'ю артистки у своєму будинку прийняла російська блогерка українського походження Ніка Білоцерковська, яка підтримала Україну.