Невролог із Нідерландів провів для українських лікарів вебінар із лікування мігрені

За даними ВООЗ, поширеність головного болю серед дорослих становить приблизно 50%
Фото: depositphotos.com
До вебінару на тему лікування атак мігрені приєдналося понад 360 українських лікарів. Спікерами були експерт світового рівня та керівник Зеландського центру головного болю в Нідерландах Паскаль Прут та заступник директора Інституту нейрохірургії НАМН України Вадим Білошицький. Вебінар організували благодійний фонд розвитку інновацій медицини RIMON та професійний організатор конгресів Projects Inn за підтримки фармацевтичної компанії "Дарниця", повідомляють на сайті виробника ліків.

Лікарі розглянули актуальні підходи та опції в лікуванні атак мігрені, обговорили важливість пацієнтоорієнтованого підходу в терапії та провели клінічний розбір успішних стратегій у веденні пацієнтів із мігренню, зазначили у пресслужбі.

Учений із Нідерландів поділився досвідом боротьби з мігренню у своїй країні, а також у сусідній Бельгії, де він теж практикує та веде наукову роботу.

"За даними ВООЗ, поширеність головного болю серед дорослих становить близько 50%. І понад 30% із тих, хто має головний біль, говорять про мігрень. Фармацевтична компанія "Дарниця" ставить за мету привносити світовий досвід боротьби з мігренню в Україну та сприяти підвищенню кваліфікації лікарів у цьому напрямі", – розповіла кандидатка медичних наук, заступниця медичного директора "Дарниці" Лідія Гончар-Чердаклі.

Контекст:

"Дарниця" також запустила медіапроєкт "Знеболь" про стереотипи щодо болю в жінок, перша частина якого була присвячена мігрені, оскільки в жінок ця неврологічна хвороба трапляється частіше, ніж у чоловіків.

Фармвиробник розпочав проєкт про "постковідний" синдром. Мета проєкту – збирання всієї доступної інформації про "постковідний" синдром та її аналіз, а надалі – надання цієї інформації пацієнтам.