На частині в'їздів до Києва утворилися затори через вимірювання температури водіям і пасажирам
Санітарно-пропускні пункти на в'їзді у столицю встановили 16 квітня з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
Після встановлення санітарно-пропускних пунктів, на яких водіям і пасажирам вимірюють температуру, на частині в'їздів до Києва утворилися затори.
Як свідчать дані сервісу Google Maps, станом на полудень 17 квітня серйозні затори зафіксовано на західних, південних і східних в'їздах у місто, зокрема на Житомирському шосе, Гостомельському шосе, Броварському проспекті та на вулиці Глушкова.
Температурний скринінг із метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції тим, хто в'їжджає до Києва, почали проводити 16 квітня, така процедура триватиме до 6.00 21 квітня, повідомили в поліції Києва.
Правоохоронці розповіли, що всього встановлено 10 таких пунктів, але Київська міська державна адміністрація називала адреси дев'яти з них:
- вулиця Богатирська, 32е;
- проспект Броварський;
- Бориспільське шосе;
- проспект Академіка Глушкова;
- Житомирське шосе;
- вулиця Гостомельське шосе, 1/1;
- Дніпровське шосе;
- вулиця Вишгородська, 83а;
- 27-й км Столичного шосе.
На кожному пункті чергують поліцейські, нацгвардійці й медичні працівники. Усі вони одягнені в захисні костюми й маски, розповіли в поліції.
"Співробітники патрульної поліції вибірково зупиняють і перевіряють автобуси й мікроавтобуси, вантажні та вантажопасажирські автомобілі, а також машини, в салоні яких перебуває більше ніж три особи, включно з водієм", – повідомив дільничний офіцер Голосіївського управління поліції Сергій Бершадський.
У КМДА розповідали, що якщо під час перевірки у людини фіксують температуру більш ніж 37,5 °C та ознаки гострого респіраторного захворювання, їй проводять тест на коронавірус і відправляють у самоізоляцію, якщо разом із симптомами ГРВІ температура понад 38 °C, людину госпіталізують. Вільно проїхати в місто можуть люди з нормальною температурою.
hromadske опублікувало у Twitter відео, як проводять перевірку.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса, кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом у світі перевищила 2,16 млн, понад 550 тис. осіб одужало, 145 705 померли.
Станом на ранок 17 квітня коронавірус в Україні було підтверджено у 4662 осіб, із них 246 уже одужали, а 125 померли. У Києві, як повідомив мер міста Віталій Кличко, COVID-19 діагностували у 705 людей, 12 хворих померли.