До вбивства журналіста Комарова можуть бути причетними батько заступника мера Черкас і "смотрящий" однієї з місцевих колоній – судові документи
Аналіз судових рішень у справі про загибель черкаського журналіста Вадима Комарова засвідчує, що поліція підозрювала у причетності до злочину кілька десятків людей, зокрема Андрія Ботнара, чий син Юрій обіймає посаду заступника міського голови Черкас. Про це пише Інститут масової інформації.
Під час розслідування справи про вбивство черкаського журналіста Вадима Комарова поліція виходила на кілька десятків підозрюваних, проте поки слідчі не робили гучних заяв про те, що вони наближаються до розкриття злочину. Про це йдеться в матеріалі Інституту масової інформації, який проаналізував клопотання поліції та ухвалу Придніпровського районного суду Черкас у цій справі.
В ухвалі від 25 липня йшлося, що до вбивства може бути причетним так званий смотрящий Черкаської виправної колонії №62. "Особа_2 неодноразово в ході проведення бесід із засудженими, із якими відбуває покарання, повідомляла, що журналіст Особа_1 (Комаров. – "ГОРДОН") своїми висвітленнями в засобах масової інформації статей про Черкаську виправну колонію негативно впливає на його відносини як "смотрящого" з керівництвом колонії, також повідомляв, що потрібно щось робити, щоб таких статей у мережі інтернет більше не з'являлося", – ідеться в матеріалах поліції.
Слідство просило дозволити тимчасове переведення засудженого в Черкаський СІЗО для проведення слідчих дій, однак суддя відмовила у клопотанні.
30 липня райсуд дозволив слідству перевірити особисті речі та документи батька заступника міського голови Черкас Андрія Ботнара, який, за версією поліції, може бути причетним до нападу на Комарова. Заступник мера Юрій Ботнар у своєму Facebook назвав ці дії політичним замовленням і заявив, що ні він, ні його батько не причетні до нападу на журналіста.
Слідчі неодноразово просили суд призначити експертизи виявлених під час обшуків у ймовірно причетних осіб взуття та одягу. Кілька разів поліція просила дозволити доступ до інформації з телефонних номерів установлених і невстановлених осіб, які перебували в районі скоєння злочину. Одного разу слідство просило дозволу суду на аналіз крові ймовірно причетної особи.
У липні з'явилася інформація про те, що поліція встановила особу чоловіка, імовірно, причетного до вбивства журналіста. 23 травня під час обшуку за місцем проживання цієї особи правоохоронці вилучили молоток і сокиру, які можуть бути знаряддям вчинення злочину. Про це йшлося в ухвалі Придніпровського суду Черкас, якою слідству дозволили провести молекулярно-генетичну експертизу вилучених предметів. Раніше на експертизу було передано виявлений неподалік від місця злочину фрагмент труби.
Уранці 4 травня побитого Комарова виявили неподалік від центру Черкас.
Серед версій злочину – напад через професійну діяльність.
20 червня журналіст помер у лікарні від травм.
Після смерті Комарова поліція перекваліфікувала кримінальне провадження зі статті "замах на умисне вбивство" на статтю "умисне вбивство" й опублікувала знімки з камери спостереження і фоторобот імовірного вбивці.