Аварія літака МАУ в Тегерані. Посольство України в Ірані заявило, що версії теракту або ракетної атаки відкидають, згодом виправило повідомлення
Українські дипломати з'ясовують, хто з пасажирів, які купили квитки на рейс PS752 Тегеран – Київ, не був на борту. У посольстві України в Ірані повідомили, що дев'ятеро членів екіпажу були українськими громадянами.
У посольстві України в Ірані заявили, що літак української авіакомпанії МАУ розбився внаслідок аварії двигуна. Наразі версію теракту або ракетної атаки відкидають. Про це йдеться в повідомленні на сайті дипмісії.
"8 січня 2020 року орієнтовно о 6.00 за тегеранським часом (приблизно о 4.30 за київським часом) після зльоту з тегеранського аеропорту "Імам Хомейні" розбився літак Boeing 737 української авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", який мав виконати рейс PS752 за маршрутом Тегеран – Київ. За попередньою інформацією, літак розбився внаслідок аварії двигуна, з технічних причин. Зараз версію теракту або ракетної атаки відкидають", – зазначили українські дипломати.
Таким було повідомлення спочатку. Згодом у посольстві слова про теракт і ракетну атаку прибрали.
"Інформація щодо причин авіакатастрофи з'ясовується комісією. Будь-які заяви щодо причин аварії до рішення комісії не носять офіційного характеру", – сказали в посольстві.
Там нагадали, що на вказаний рейс придбало квитки 168 осіб.
"З'ясовуємо, хто з пасажирів не був на борту і наявність громадян України серед пасажирів. Також на борту перебувало дев'ятеро членів екіпажу – громадян України. На жаль, усі пасажири і члени екіпажу загинули", – ідеться в повідомленні.
Посольство вивчає обставини катастрофи. На місці аварії перебуває посол України в Ірані Сергій Бурдиляк.
Пасажирський літак Boeing-737 "Міжнародних авіаліній України" розбився 8 січня в Тегерані незабаром після зльоту. На борту перебувало, за попередніми даними, щонайменше 170 людей.
У Міністерстві закордонних справ України сказали, що, за попередньою інформацією, всі пасажири й екіпаж українського літака загинули.
На борту літака, за даними Ради національної безпеки і оборони України, було зареєстровано 168 пасажирів і дев'ять членів екіпажу.