В ОАЕ зареєстрували перший випадок захворювання на новий коронавірус
В Об'єднаних Арабських Еміратах члени сім'ї з китайського Уханя захворіли на новий коронавірус, вони перебувають під наглядом.
Міністерство охорони здоров'я ОАЕ підтвердило свій перший випадок захворювання на новий коронавірус із Китаю. Про це повідомляє інформаційне агентство WAM.
Ідеться про членів однієї сім'ї з китайського Уханя.
У МОЗ зазначили, що стан пацієнтів стабільний, вони перебувають під наглядом лікарів.
У координації з органами охорони здоров'я уряд ОАЕ вжив необхідних заходів згідно з науковими рекомендаціями, умовами і стандартами, затвердженими Всесвітньою організацією охорони здоров'я, ідеться в повідомленні.
Система охорони здоров'я в країні працює ефективно, МОЗ уважно стежить за ситуацією, пише WAM.
Це перший випадок захворювання на новий коронавірус, підтверджений у країнах Близького Сходу, зазначає Arab News.
Уперше новий тип вірусу, що спричиняє атипову пневмонію, було підтверджено 31 грудня 2019 року в Ухані в китайській провінції Хубей. Населення міста становить понад 11 млн осіб. Початкові симптоми захворювання – підвищена температура і кашель. Станом на 28 січня було відомо, що 107 осіб померли, кількість хворих у всьому світі перевищила 4,4 тис. 63 людей медикам удалося вилікувати.
21 січня Національна комісія охорони здоров'я Китаю підтвердила передавання коронавірусу 2019-nCoV від людини до людини.
23 січня у Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що поки не оголошуватимуть надзвичайної ситуації у сфері суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення. 27 січня ВООЗ виправила оцінку ризику коронавірусу 2019-nCoV на глобальному рівні з "помірного" на "високий".
В Україні жодного випадку зараження вірусом станом на 28 січня не було. Усім прибулим в аеропорт "Бориспіль" із Китаю вимірюють температуру.
28 січня у Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що випадки коронавірусу, крім Китаю, було зареєстровано у 12 країнах.
Станом на ранок 29 січня померло 132 людини, кількість хворих становить 6053 людини, що перевищує статистику з атипової пневмонії, спричиненої вірусом у Китаї у 2002–2003 роках.