Дубінський створив фейк про повій на Майдані для дискредитації Революції гідності – Bihus.info
Колишній телеведучий і депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський разом із главою холдингу "Вести" Ольгою Семченко та тодішнім головним редактором "Вестей" Ігорем Гужвою створили і поширили фейк про те, що під час Революції гідності на Майдані працювали повії, заявили журналісти Bihus.info.
Нардеп від "Слуги народу" і колишній телеведучий Олександр Дубінський під час Революції гідності займався створенням антимайданівських фейків на замовлення найближчого оточення ексміністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info.
Журналісти дістали доступ до переписок, датованих груднем 2013 року – лютим 2014 року. Учасниками переписки, найімовірніше, є Дубінський, глава холдингу "Вести" і цивільна дружина Клименка Ольга Семченко, а також колишній головний редактор "Вестей" Ігор Гужва.
Основною темою цих переписок є дискредитація Революції гідності. Зокрема, учасники переписки обговорюють подробиці створення фейку "повії на Майдані". Автори фейку планували за допомогою підконтрольних міліціонерів привезти на Майдан повій із київських околиць, посадити в конкретній точці на Хрещатику, розповісти їм, що потрібно говорити і, можливо, забезпечити їх наркотиками. Далі до них мали прийти журналісти Дубінського, зняти прихованою камерою і поширити відео в інтернеті. Наступний крок – міліція мала "накрити" бордель і дати коротку аналітику про те, що протест перетворився на центр розпусти.
Цей фейк дійсно було реалізовано. На YouTube-акаунті "Ярослава Небесная" 26 грудня 2013 року з'явилося відео, на якому тодішня журналістка програми "Гроші" Ярослава Коба розпитує жінок на Майдані про секс-послуги, а вони охоче розповідають і ведуть її в сусіднє кафе. Це саме відео на своїх сторінках у Facebook опублікували Коба і Дубінський. 27 грудня матеріал про повій на Майдані опублікувало видання "Вести", а сам бордель "накрила" міліція.
Журналіст Азад Сафаров, який був присутнім під час рейду правоохоронців, 27 грудня 2013 року написав колонку на сайті "Української правди" про те, чому цей рейд мав вигляд постанови. А журналіст Сергій Лещенко у своєму Facebook повідомив, що на одному з популярних телеканалів йому розповіли, що керівництво дістало вказівку від "смотрящих" за медіа за Клименка і тодішнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка запускати нову тему проти Євромайдану про те, що "повії зі стрічками ЄС розповідають, як до них стали масово ходити клієнти з Майдану".
Наприкінці 2013-го – на початку 2014 року в Україні відбулися масові протести, які привели до зміни влади – президент Віктор Янукович утік до Росії. Протягом усього конфлікту протестувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки). За даними української прокуратури, унаслідок протистояння постраждало понад 2,2 тис. осіб. Загинули 80 протестувальників і 13 правоохоронців.