Енергетики ДТЕК повернули світло всім жителям Одеської області, які були знеструмлені через обстріли
Енергетики ДТЕК повернули світло всім жителям Одеської області, які були без електроенергії через масований обстріл енергосистеми. Про це йдеться в повідомленні ДТЕК Ріната Ахметова у Facebook.
"Станом на 12.00 усі клієнти Одещини зі світлом, однак у разі збільшення споживання електроенергії можливі відключення згідно із графіком", – ідеться у ньому.
Тепла й вітряна погода дає змогу забезпечити потужністю всіх споживачів і не обмежувати електроспоживання, однак у разі обмежень компанія обов'язково повідомить про це через офіційні канали, зазначено в повідомленні.
"Ми просимо й надалі розумно споживати електроенергію. Обмежте використання вуличного освітлення, фасадів і вивісок, не вмикайте одночасно всі енергоємні прилади, а користуйтеся ними по черзі", – наголосили в ДТЕК.
Зараз ремонтні роботи тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якомога швидше повернутися до нормального режиму електропостачання, підкреслили в компанії.
Контекст:
Уночі 22 березня російські окупанти масовано атакували Україну ракетами і дронами-камікадзе. Загалом росіяни застосували 63 Shahed-136/131, 12 балістичних ракет "Іскандер-М", 40 крилатих ракет Х-101/Х-555, п'ять крилатих ракет Х-22, сім аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал", дві керовані авіаційні ракети Х-59, 22 зенітні керовані ракети С-300/С-400.
Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук повідомив, що сили оборони знищили 92 повітряні цілі окупантів зі 151, зокрема 35 крилатих ракет, дві авіаційні ракети і 55 дронів Shahed.
Вибухи пролунали в Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Сумській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Полтавській і Хмельницькій областях. У Хмельницькому й Запоріжжі є загиблі та постраждалі.
Основною ціллю окупантів були об'єкти української енергетики та критичної інфраструктури. Окупанти вдарили, зокрема, по Дніпровській ГЕС. Станцію виведено з ладу, але загрози прориву дамби немає. У Міненерго України заявили, що надвечір 22 березня частину обладнання ДніпроГЕС удалося запустити.