У застосунку "Армія+" уже можна подати рапорт на зміну місця служби – Міноборони України

У разі відмови військовому в переведенні до іншої частини в застосунку "Армія+" буде вказано причини такого рішення, запевнили в Міноборони
Фото: EPA

Відсьогодні військовослужбовці зможуть через застосунок "Армія+" подати рапорт, щоб перевестися в іншу частину. Про це 15 листопада в Telegram поінформував міністр оборони України Рустем Умєров. 

Процес максимально зручний і забирає лише приблизно 15 хвилин, ідеться в повідомленні.

Для подання рапорту знадобиться військовий квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від частини, куди військовий планує переведення. Додатково може знадобитися висновок ВЛК для переведень через стан здоров'я.

​​Командирської згоди, як і "Армія ID" командира, для подання рапорту не потрібно. Запит автоматично надходить у кадровий центр ЗСУ, де його розглянуть упродовж 72 годин.

​В окремих випадках кадровий центр напряму звертається до командирів військових частин по погодження, особливо коли йдеться про переведення між тиловими або між бойовими бригадами, розповів Умєров.

Також погодження потрібне, якщо військовий є офіцером або обіймає офіцерську посаду.

​У разі відмови в "Армія+" обов'язково вказують чіткі причини. Наприклад, переведення заборонені для військових, які прослужили у своїй частині менше ніж шість місяців, або якщо з моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше ніж рік, розповіли в Міноборони.

Контекст:

Появу застосунку "Армія+" Умєров анонсував у лютому.

Запрацював застосунок у серпні. "Застосунок "Армія+" доступний в App Store, Google Play. "Армія+" – це нове досягнення в цифровізації процесів у війську. Застосунок, який значно полегшить життя наших військових. Так що наші захисники займатимуться службою, а не паперами", – ішлося в повідомленні Міноборони.

6 листопада в оборонному відомстві розповіли, що розробляють сервіс для зміни місця служби військовими в застосунку "Армія+".

12 листопада Умєров розповів, що переведення українських військових між частинами ЗСУ через застосунок "Армія+" можливе не частіше ніж раз на рік.