Гонтарева стала співробітником Лондонської школи економіки і буде консультувати Туніс щодо монетарної політики
Екс-голова Національного банку України Валерія Гонтарева одержала перший проект як співробітник Лондонської школи економіки. Вона буде надавати консультації Тунісу, який переживає економічну кризу.
Екс-голова Національного банку України Валерія Гонтарева з 1 жовтня є співробітницею Інституту міжнародних відносин, який входить до складу Лондонської школи економіки. Про це вона розповіла на інтерактивній конференції OTP Talks у Києві, повідомило 26 жовтня агентство "ЛІГАБізнесІнформ".
До обов'язків Гонтаревої входить консультування центральних банків різних країн світу щодо теми монетарної політики. Наразі вона працює із владою Тунісу, який переживає економічну кризу.
"Сьогодні я їду в Албанію, де буду виступати [від Інституту] на конференції щодо монетарної політики. Туніс – це поки мій перший проект", – повідомила вона в коментарі агентству.
Свою посаду екс-голова НБУ описала як fellow – науковий співробітник.
Гонтарева також анонсувала презентацію свого стартапу "Медікіт" 19 листопада.
Вона додала, що готує проект у сфері освіти, але деталей не розкрила.
Конференція відбулася 25 жовтня, повідомила у Facebook співробітниця OTP Bank Наталія Лукаш.
Про стартап "Медікіт" Гонтарева заявляла у вересні.
На сайті компанії зазначено, що його мета – "створити екосистему діджитал-медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці". "Медікіт" буде пропонувати пацієнтам онлайн-консультації лікарів, виклик лікаря додому через інтернет, а лікарям – оплату за кожну консультацію і "додатковий дохід у режимі 24/7".
Згідно з інформацією Єдиного реєстру, засновниками компанії є син екс-голови НБУ Антон Гонтарев і колишня співробітниця компанії ICU Світлана Кириченко, які внесли у статутний капітал по 5 млн грн.
Керівником призначено Руслана Кравця – колишнього заступника директора департаменту стратегії реформування НБУ.