"ПриватБанк" знизив ставки за кредитними програмами для бізнесу
Клієнти малого та середнього бізнесу зможуть одержати фінансування за зниженими ставками вже із 25 травня, повідомили у "ПриватБанку".
"ПриватБанк" оголосив про зниження ставок за всіма кредитними програмами фінансування юросіб та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомляє пресслужба банку.
"Уперше за історію банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з бізнес-клієнтами. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично, для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати ніяких заяв чи відвідувати відділення банку" , – ідеться в повідомленні.
У пресслужбі банку зазначили, що антикризові умови фінансування для підприємців діятимуть до кінця 2020 року.
"Усі наші клієнти малого та середнього бізнесу зможуть отримати фінансування за зниженими ставками вже із 25 травня, а клієнтам, які вже користуються кредитними програмами банку, розмір кредитної ставки буде перераховано у бік зменшення автоматично", – заявив голова правління "ПриватБанку" Петр Крумханзл.
У банку пояснили, що зниження вартості кредитних ресурсів впроваджують за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як за інвестиційними кредитами, так і за програмами лізингу та фінансування обігових коштів, за винятком клієнтів, яким проведено кредитні канікули/реструктуризацію боргу, або які мають чи будуть мати протерміновану заборгованість.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
Загалом у світі, за даними Університету Джонса Гопкінса, захворіло 5,4 млн осіб, понад 345 тис. із них померло, а 2,18 млн одужали.
В Україні станом на 25 травня коронавірус підтвердили у 21 245 осіб, із них 623 померли, а 7234 вилікували.
Введений через коронавірус карантин спровокував, за оцінками МВФ, наймасштабнішу з часів Великої депресії економічну кризу.