В Об'єднаній гірничо-хімічній компанії спростували інформацію про укладення нового контракту з відтермінуванням платежу
Контракт із компанією "Кемурс" 2017 року уклав попередній менеджмент ОГХК, він містить положення про відтермінування платежу строком на 175 календарних днів. На таких умовах договір діятиме до 31 липня 2020 року, а пункт про відтермінування платежу не може бути змінено у правовий спосіб, заявили в держкомпанії.
В АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) спростували інформацію про укладення нового контракту з американською компанією "Кемурс" із можливістю відтермінування платежу, яку поширили напередодні у ЗМІ. Про те, що такого контракту немає, пише сайт Фонду держмайна з посиланням на заяву пресслужби ОГХК.
Зазначено, що контракт із компанією "Кемурс" 2017 року уклав попередній менеджмент ОГХК, він містить положення про відтермінування платежу строком на 175 календарних днів. На таких умовах договір діятиме до 31 липня 2020 року, а пункт про відтермінування платежу не може бути змінено у правовий спосіб.
"Нове керівництво ОГХК активно веде перемовини із представниками компанії "Кемурс" про зміни в умовах оплати за контрактом, але треба розуміти, що ця компанія є глобальним гравцем та світовим лідером у сфері титанових технологій, тому будь-які технічні рішення узгоджуються з їхнього боку досить довго, тоді як наш процес перемовин розпочався тільки у травні 2020 року. ОГХК у будь-якому разі буде виконувати свої зобов'язання перед надійними міжнародними контрагентами", – зазначив заступник в.о. голови правління ОГХК Артур Сомов.
У компанії зазначили, що позитивних змін в умовах роботи з "Кемурс" усе ж вдалося домогтися: 30 березня було підписано додаткову угоду, за якою ціну на продукцію ОГХК підвищили на 24,65%.
Chemours – міжнародна хімічна компанія, лідер у сфері титанових технологій, фторовмісних продуктів і хімічних розчинів.
Державне підприємство "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" розпочало свою діяльність у серпні 2014 року, коли уряд України вирішив передати йому в управління майнові комплекси Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.