Компанія "Агроміл Дистриб'юшн" виграла суд у Фонду держмайна, тепер завод "Більшовик" не зможуть приватизувати як єдиний об'єкт – адвокат
Він повідомив, що спочатку завод подав позов про визнання недійсними договору купівлі-продажу та свідоцтва про придбання на торгах нерухомого майна, розташованого в Києві на проспекті Перемоги, 49/2. Відповідачами у цій справі були Драбівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, держпідприємство СЕТАМ (система електронних торгів арештованим майном) і ТОВ "Агроміл Дистриб'юшн".
"За результатами цього засідання суд прийняв постанову, якою задоволено апеляційну скаргу ТОВ "Агроміл Дистриб'юшн", скасовано рішення суду першої інстанції та відмовлено в задоволенні позову АТ "ПКМЗ". Зазначена постанова набрала чинності з моменту її проголошення, тобто із 12 жовтня. Цією постановою фактично підтверджено законність придбання ТОВ "Агроміл Дистриб'юшн" права власності на спірне нерухоме майно. Одночасно факт прийняття даної постанови, по суті, нівелює попередні рішення судів, прийняті із цього питання", – пояснив юрист.
Він повідомив, що постанова з'явиться в реєстрі судових рішень наступного тижня.
Загальна площа нежитлових будівель, яких стосується рішення суду, становить понад 6300 м&³2;.
"Українські новини" зробили висновок, що так приватизувати завод як цілісний об'єкт буде неможливо.
Контекст:
АТ "Перший київський машинобудівний завод" (ПКМЗ), відоме як київський завод "Більшовик", готують до продажу в межах програми "Велика приватизація". Приватизаційний аукціон відбудеться 27 жовтня, стартова вартість активів заводу становить 1,39 млрд грн.
8 жовтня робітники заводу вийшли на акцію протесту у свій вихідний, щоб привернути увагу влади і суспільства до проблем на підприємстві. "Факти" писали, що у відповідь керівництво ПКМЗ і Фонду держмайна привезло кілька автобусів із представниками Нацгвардії та Нацполіції.
За інформацією співробітників, виробничі потужності "Більшовика" знищують уже не перший рік, про це вже повідомляли й у Верховну Раду, і в інші інстанції. Права працівників АТ "Перший київський машинобудівний завод" взялися відстоювати ветерани з громадської організації "Вибачте, що живі".