Постачальник електроенергії Yasno розпочав продавати газ
Компанія Yasno здобула ліцензії на постачання газу і веде переговори про укладення перших контрактів із юридичними особами.
Український постачальник електроенергії Yasno отримав пакет ліцензій на постачання газу і веде переговори про укладення перших контрактів із юридичними особами, також паливо він планує продавати й населенню, повідомляє 4 серпня пресслужба.
"Yasno створює комплексну систему енергетичних рішень. Ми розуміємо, наскільки клієнтам зручно і вигідно мати єдиного постачальника, що одночасно забезпечує електроенергією, газом, а також допомагає економити завдяки енергоефективним рішенням і продуктам. Це сучасна європейська практика, яку Yasno буде реалізовувати в Україні в поєднанні з високим рівнем сервісу. Розраховуємо, що перші поставки відбудуться підприємствам та організаціям, які нас добре знають як надійного і стабільного партнера з електропостачання. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід", – зазначив директор із розвитку бізнесу Yasno Олександр Онищенко.
Директор із продажу та обслуговування клієнтів Yasno Євген Бушма додав, що пріоритетом в обслуговуванні споживачів залишиться максимальна цифровізація взаємин і розвиток онлайн-каналів.
"Наразі ознайомитися з основними умовами договору на постачання газу для бізнес-клієнтів та подати заявку на його укладання можна через інтернет на сайті Yasno або в центральних енергоофісах у Києві, Дніпрі чи Маріуполі. Отримати індивідуальну консультацію з питань газо- та електропостачання бізнес-клієнти можуть дистанційно у своїх персональних менеджерів. Крім того, наші клієнти можуть замовити послуги енергоаудиту та енергосервісу для оптимізації своїх витрат на всі види енергоресурсів", – сказав він.
Промислові споживачі можуть вибирати постачальника природного газу, найближчим часом вибрати Yasno газовим постачальником зможуть також побутові споживачі, зазначили в компанії.
З 1 серпня в Україні запрацював вільний ринок природного газу. Ціну газу для населення з лютого 2020 року встановлюють за формулою "Амстердам плюс". Уряд Олексія Гончарука ввів, а уряд Дениса Шмигаля затвердив у меморандумі з МВФ цей підхід для визначення ціни газу для населення. Він передбачає охоплення вартості доправлення газу з Нідерландів – біржа TTF.
Така сама формула "Роттердам плюс" діяла для розраховування вартості вугілля під час установлення прогнозу вартості електроенергії виключно для промислових споживачів у період 2016–2019 років.