Суд Лондона зобов'язав структури Коломойського і Боголюбова деталізувати угоди "ПриватБанку" на $1,9 млрд
У позовній заяві націоналізованого "ПриватБанку" йшлося, що колишні власники фінустанови Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов виділили $1,9 млрд 46 українським структурам на підставі підроблених кредитних угод. Високий суд Лондона зобов'язав компанії Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc та ZAO Ukrtransitservice Ltd, пов'язані з бізнесменами, відзвітувати про операції.
Високий суд Лондона за підсумками засідань на початку березня зобов'язав структури, пов'язані з бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, деталізувати інформацію про операції з коштами "ПриватБанку" на $1,9 млрд, одержаними від інших осіб. Про це 14 березня повідомило агентство "Інтерфакс-Україна".
Мова йде про компанії Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc та ZAO Ukrtransitservice Ltd.
У позовній заяві націоналізованого банку йшлося, що відповідачі виділили $1,9 млрд 46 українським структурам на підставі підроблених кредитних угод. Гроші нібито надійшли на рахунки Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc та ZAO Ukrtransitservice Ltd.
19 грудня 2017 року лондонський суд видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова і шести компаній, які їм, імовірно, належать або перебувають під їхнім контролем. Ухвалу було прийнято на підставі позову націоналізованого "ПриватБанку".
Позивачі стверджують, що бізнесмени вивели з банку майже $2 млрд, провівши низку незаконних операцій.
19 січня 2018 року суд продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова на суму понад $2,5 млрд до чергового відповідного розпорядження.