У "Метінвесті" заявили, що компанія зробить усе можливе для відновлення підприємств у зруйнованих війною містах
"Мотивація України та українців у цій страшній війні чітка та міцна: ми захищаємо свою землю, свої домівки, рідних та близьких, своє право на життя у мирі на своїй землі. Ми не забираємо, не руйнуємо чуже – ми відстоюємо своє, рідне. І це надає сил та світлої віри у перемогу України у ці темні дні. І кожен у команді "Метінвест" – у кар’єрі, біля доменної печі, прокатного стану, у гуманітарному хабі – робить свій неоціненний вклад у наближення дня перемоги України. Ця єдність і є наша непереможна зброя", – наголосив він.
Риженков відвідав нещодавно створений Центр реабілітації та реінтеграції переселенців. Вимушеним переселенцям у центрі надають консультативну, психологічну та медичну допомогу, приймальня центру кар'єри "Метінвест" допомагає в працевлаштуванні на підприємствах компанії та комунальних закладах міст присутності. Лише протягом першого тижня роботи до центру звернулося приблизно 400 маріупольців, повідомили в пресслужбі.
Генеральний директор "Метінвесту" також відвідав комбінат "Запоріжсталь", де відновили виплавлення чавуну після вимушеного зупинення та консервації.
"Запоріжсталь" – це одне із ключових підприємств, яке робить вагомий внесок в економіку України. У воєнний час, коли війна змусила замовчати величезні та надважливі для національної економіки підприємства по всій Україні, будь-яке працююче виробництво – це особливо важливе підприємство для країни. Ми робимо усе можливе для того, щоб сьогодні закласти підвалини надійного майбутнього: працюємо над новою логістикою та освоєнням нових продуктів, забезпечуємо зайнятість евакуйованих спеціалістів "Метінвесту", аби зберегти команду", – зазначив Риженков.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюють)
Контекст:
Через напад Росії Україна втратила вже приблизно третину металургійного виробництва, повідомляв гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков. "Азовсталь" і ММК імені Ілліча – ще два заводи "Метінвесту" – розташовані в оточеному Росією Маріуполі, їх перевели в режим гарячої консервації.