Луценко заявив, що кримінальний авторитет Мультик мав зв'язки в багатьох партіях і фактично контролював міськраду Миколаєва
Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв розслідувати зв'язки кримінального авторитета Михайла Тітова, відомого під прізвиськом Мультик, "незалежно від партійних кольорів".
Кримінальний авторитет Михайло Тітов, відомий під прізвиськом Мультик, фактично контролював міську раду Миколаєва. Про це 4 вересня в Миколаєві заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко. Його брифінг у YouTube транслювала місцева прокуратура.
За словами Луценка, після затримання авторитета йому телефонував "депутат-високопосадовець Верховної Ради", який цікавився, що "тепер робити його депутатам".
Водночас генпрокурор визнав, що "зараз не йдеться про підозру якомусь депутату Миколаївської міськради".
"Будемо розбиратися незалежно від партійних кольорів, тому що, на жаль, там не одна партія на гачку – там увесь політичний спектр. Будемо давати законну оцінку усім їм, тому що вилучені під час обшуків матеріали дають нам таку можливість. Явка з повинною дуже вітається", – зазначив він.
Луценко підкреслив, що його "дивує самогубна відвага тих політичних сил, які стали на захист керівництва угруповання Мультика".
Засідання у справі ОЗУ будуть проходити в Маріуполі Донецької області для унеможливлення тиску на суд, додав генпрокурор.
29 серпня в Миколаєві Генпрокуратура і Служба безпеки України затримали п'ятьох осіб, серед яких – Тітов.
Затриманих підозрюють у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008–2017 років позбавляла людей волі, погрожувала вбивством, займалася рекетом, рейдерством, викраденнями, привласненням майна і державних коштів.
Спікер генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що Мультика було засуджено за подвійне вбивство, він фактично контролював низку політиків у Миколаївській області.
31 серпня суд Маріуполя заарештував Тітова на два місяці без права внесення застави.
Іще одного з фігурантів справи про створення злочинної організації, Олексія Пеліпаса, також було заарештовано терміном на два місяці без права внесення застави, а Бориса Серафимова – на два місяці з можливістю внесення застави в сумі 842 тис. грн.