Миколаївська регіональна організація "Опозиційної платформи – За життя" заявила про вихід із партії
У миколаївському осередку партії "Опозиційна платформа – За життя" заявили, що керівництво політсили в особі нардепів Вадима Рабіновича і Сергія Льовочкіна надало команді попереднього президента України Петра Порошенка третину умовно прохідної частини списку.
Миколаївська регіональна організація "Опозиційної платформи – За життя" заявила про вихід із партії, повідомляє сайт Опозиційного блоку. Таке рішення ухвалили на зборах представників усіх районних і міських партійних організацій області.
"Причиною такого вчинку стало те, що до прохідної частини списку партії "Опозиційна платформа – За життя" включені люди з команди [попереднього президента] Петра Порошенка та одіозний націоналіст Ілля Кива. Члени миколаївської організації ОПЗЖ звинуватили керівництво партії у змові з командою колишнього президента. Такі дії, на думку миколаївських опозиціонерів, не відповідають цілям і завданням політсили", – ідеться в повідомленні Опозиційного блоку.
У миколаївському осередку ОПЗЖ підкреслили, що позиція політичної сили змінилася і керівництво політсили в особі нардепів Вадима Рабіновича і Сергія Льовочкіна надало команді Порошенка третину умовно прохідної частини списку.
"Останні події з формуванням партійного списку показали: партія "За життя" повністю відмовилася від раніше заявлених принципів, стала слухняним виконавцем волі попередньої влади, – цитує Опозиційний блок заяву своїх колег. – На яких умовах у списку з'явилися люди з абсолютно чужою нам усім, у першу чергу, величезній кількості членів партії, ідеологією – не важливо. Не будемо припускати, що керівництво партії отримало якісь фінансові вигоди. Важливо інше – так звана партія "Опозиційна платформа – За життя" перестала існувати як сила, на яку можуть розраховувати виборці. Сьогодні це – не опозиційна і не партія".
26 червня про таке саме рішення заявили в одеському осередку "Опозиційної платформи – За життя".
21 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. Він стверджував, що коаліції в парламенті немає вже протягом двох років. 23 травня указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.
7 червня Опозиційний блок, Партія миру і розвитку, партії "Відродження", "Довіряй ділам" і "Наші" підписали меморандум про спільну участь у позачергових виборах у Верховну Раду.
6 червня "Опозиційна платформа – За життя" відрекомендувала своїх кандидатів для участі в парламентських виборах.
Партії подали документи у ЦВК і йдуть на вибори окремо одна від одної.