Однокурсник Путіна, екс-розвідник КДБ Швець: Манафорт сам прийшов до Трампа і сказав: "Найміть мене безкоштовно"
Керівником виборчої кампанії майбутнього президента США Дональда Трампа політтехнолог Пол Манафорт став після того, як у Росії "за голову схопилися", зазначив в інтерв'ю головному редакторові видання "ГОРДОН" Олесі Бацман колишній радянський розвідник, однокурсник Путіна по інституту КДБ Юрій Швець.
Американський політтехнолог Пол Манафорт безкоштовно працював на посаді глави передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа. Про це радянський розвідник, однокурсник президента Росії Володимира Путіна по інституту КДБ Юрій Швець заявив у програмі "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на каналі "112 Україна".
"Він сам прийшов і сказав: "Найміть мене безкоштовно", – зазначив Швець.
За його словами, у Росії наприкінці 2015 року Трампа не розглядали як реального претендента на посаду американського президента.
"У січні (2016 року) було зрозуміло, що на цьому поставлено хрест, а в березні – ба-бах! Людина стає представником від Республіканської партії. І тут Остапа понесло! За голову схопилися: ах, боже, що ж я накоїв? Тоді вводять у цю справу Манафорта, він стає керівником виборчої кампанії. Безкоштовно", – сказав Швець.
На його думку, Манафорт був, "по суті, агент ФСБ у Трампа в команді".
"Його беруть керівником. Потім запускають за іншою лінією агентуру, яка влаштовує прийом Трампу в готелі Mayflower, де посол Кисляк (посол РФ у США Сергій Кисляк. – "ГОРДОН") є й інші поважні особи. І він вимовляє свою першу зовнішньополітичну промову: любов, дружба, жуйка, з Росією брати навіки. Так це все і сталося", – зазначив Швець.
Однокурсник Путіна, екс-розвідник КДБ Швець: Україна повинна допомогти Польщі довести, що катастрофу літака Качинського влаштувала Росія. І вона може це довести, я точно знаю. Читайте повну версію інтерв'ю
Із березня до серпня 2016 року Манафорт займався виборчою кампанією Трампа.
26 липня 2017 року федеральні агенти США вилучили документи та інші матеріали в будинку Манафорта. Обшуки проводили в межах спеціального розслідування про втручання Росії у президентські вибори у Сполучених Штатах.
30 жовтня Манафорта і його ділового партнера Ріка Гейтса обвинуватили у змові проти Сполучених Штатів. Їм висунули обвинувачення по 12 пунктах і відправили під домашній арешт.
За даними слідства, Манафорт і Гейтс згенерували десятки мільйонів доларів доходу внаслідок їхньої роботи в Україні. Перший відмив понад $18 млн, а другий – більше ніж $3 млн.