Ситник відпочивав у мисливських угіддях коштом бізнесмена Надейка – ЗМІ
За кожен візит на відпочинок директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника бізнесмен Микола Надейко платив по 100 тис. грн, повідомляє програма "Гроші" з посиланням на протокол допиту Надейка в Генпрокуратурі.
Рахунки за відпочинок директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника в елітних мисливських угіддях оплачував бізнесмен Микола Надейко. Про це йдеться в сюжеті програми "Гроші", яка вийшла на телеканалі "1+1" 8 липня.
"Виявилося, що відпочинок для нього був безкоштовним. Чомусь за дороге дозвілля розраховувалися інші. За нього постійно платив товариш – Микола Надейко. Усі секрети він виклав на допиті в Генпрокуратурі й особисто підтвердив свої слова", – ідеться в сюжеті.
Загальна вартість відпочинку, за словами Надейка, становила приблизно 100 тис. грн за кожен візит.
"Ситник є моїм товаришем, то на його прохання я сприяв йому у відпочинку. Він звертався до мене і просив про щось, наприклад, щоб я привіз "квадриків" покататися", – цитують "Гроші" слова бізнесмена.
Автори матеріалу зазначили, що Ситник відмовився коментувати ситуацію.
7 травня стало відомо, що ГПУ викликає Ситника на допит 10 травня через перевищення посадових повноважень.
Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко та Оксана Денисова, повідомляв, що директора НАБУ викликають на допит у межах провадження Державного бюро розслідувань щодо ймовірного розголошення таємниці слідства. За інформацією журналісток, ідеться про можливе втручання у вибори у США у 2016 році.
Джерело видання "ГОРДОН" у правоохоронних органах сказало, що Ситника викликали на допит через те, що він не вказав у декларації інформації про оплачений його другом відпочинок у Рівненській області, вартість якого оцінюють приблизно в 1 млн грн.
10 травня Ситник приїжджав на допит.
У ГПУ повідомили, що слідчі ДБР також вивчають питання про ймовірні корупційні дії голови НАБУ, пов'язані з його відпочинком на одній із мисливських баз у Рівненській області у 2017–2019 роках. Ситник узяв час для збору необхідних документів, допиту, по суті, не відбулося.