"Відродження": Члени партії почали отримувати погрози через відмову голосувати за псевдореформи влади
Загрози надійшли на адресу голови Харківської облради Сергія Чернова, обраного від партії "Відродження", депутатів Харківської облради та нардепів від області, заявив народний депутат від групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар.
Через відмову нардепів від "Відродження" голосувати за запропоновані владою реформи на членів партії чинять політичний тиск, заявив сьогодні на погоджувальній раді керівників парламентських фракцій народний депутат від цієї політичної сили Віктор Бондар. Про це повідомляє офіційний сайт партії.
"Наша фракція, яка складається з мажоритарників у Верховній Раді сьогодні, не готова підтримувати псевдореформи влади в цьому вигляді. Саме із нашою політичною позицією ми пов’язуємо події, які відбуваються навколо наших партійців", – сказав політик.
Бондар уточнив, що погрожували обраному від партії "Відродження" голові Харківської облради Сергієві Чернову, депутатам Харківської облради та народним депутатам, яких обрали від області.
"Ідуть погрози, виклики до губернаторів, кримінал підключається, особливо ця тенденція спостерігається у Харкові. Вибухові пристрої кидають у хати до депутатів, викликають на килим. Ми вже звернулися до правоохоронних органів. Але, вибачте, такі методи не повинні використовуватись у сучасній Україні! Ми категорично протестуємо проти політичного тиску. І публічно заявляємо про те, що жодні погрози не змусять нас змінити нашу політичну позицію. Ми не залишимо людей наодинці із такою загрозою та продовжимо захищати українців від так званих реформ влади", – заявив нардеп.
Про кожен такий випадок група "Відродження" повідомлятиме публічно з оприлюдненням прізвищ причетних до погроз, додав Віктор Бондар.
Минулого тижня голова депутатської групи "Відродження", народний депутат Віталій Хомутиннік закликав колег не голосувати за законопроект про медичну реформу у другому читанні. Він заявив, що в разі його ухвалення незаможні пацієнти залишаться без спеціалізованої допомоги.
У травні депутатська група виступила проти пенсійної реформи у запропонованому Кабінетом Міністрів вигляді. Бондар зазначив, що урядовий проект "пропонує підняти, по суті, пенсійний вік до 65 років" і що Пенсійний фонд треба наповнювати іншими методами.