Волох: БПП і "Народний фронт" можуть погано ставитися один до одного, битися і говорити гидоту, але вони в одному човні G

Волох: На тлі загального зубожіння суспільство не в змозі тверезо оцінювати всіх політичних гравців
Фото: Алексей Панич / Facebook

Позачергові вибори до Верховної Ради призведуть до погіршення якості парламентської коаліції та уряду, заявив виданню "ГОРДОН" блогер і активіст Карл Волох, коментуючи інформацію про таємну зустріч глави МВС Арсена Авакова і лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, на якій обговорювали їхню ймовірну співпрацю.

Блок Петра Порошенка і "Народний фронт" не зацікавлені в розвалі парламентської коаліції, заявив виданню "ГОРДОН" блогер і активіст Карл Волох, коментуючи інформацію про таємну зустріч глави МВС Арсена Авакова і лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, на якій вони обговорювали ймовірну співпрацю.

"БПП і "Народний фронт" можуть погано ставитися один до одного, битися і говорити гидоту, але вони в одному човні. Вони не розлучаться, тому що це дуже погано не тільки для них самих, але і для країни. Позачергові вибори призведуть до набагато гірших результатів, ніж зараз. Я говорю з погляду якості коаліції й уряду. Навіть більше, я не вірю, що взагалі вдасться сформувати коаліцію й уряд, адже в парламенті буде безліч дрібних фракцій. Тому наразі вся надія лише на те, що нинішня коаліції протримається якомога довше, щоб вдалося вирівняти економічну ситуацію в країні", – зазначив Волох.

На його думку, зараз українське суспільство не готове до дострокових виборів.

"Потрібно розуміти, що зараз на тлі загального зубожіння суспільство не в змозі тверезо оцінювати всіх політичних гравців. Наразі, судячи із соціології, гарні перспективи у Гриценка (екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко. – "ГОРДОН"). Він єдиний, хто зміцнює свої позиції. Його сьогодні бачать як більш-менш здорову альтернативу чинній владі. А ось та ж Тимошенко вже здає назад", – підкреслив Волох.

Як повідомив український журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон, посилаючись на власні джерела, Аваков і Тимошенко провели таємну зустріч, на якій обговорювали подальше політичне співробітництво.

Аваков став членом партії "Батьківщина" у 2010 році. У 2012–2014 роках був народним депутатом від цієї політсили.

У серпні 2014 року Аваков повідомив, що частина команди "Батьківщини" покидає партію (зокрема він, Яценюк і Турчинов (нинішній секретар РНБО Олександр Турчинов."ГОРДОН"), оскільки не зійшлися в думці щодо майбутніх парламентських виборів і ролі партії в політичному процесі. "Я поважаю думку друзів і політиків у "Батьківщині", які вважають, що опозиція до Порошенка – більше благо для країни. Розумію логіку їхніх заперечень і аргументів, розумію відтінки й умови можливого об'єднання... Усе розумію. Але чесно висловлюю свою позицію – у сьогоднішній ситуації це неправильно і неприпустимо, лише єдність", – написав тоді Аваков у Facebook.

Турчинов, Яценюк і Аваков створили нову партію, "Народний фронт", яка на виборах 2014 року посіла перше місце за партійними списками, її підтримало 22,14% виборців. "Батьківщина" здобула 5,68% голосів.

Згідно з результатами опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Центром Разумкова в червні 2017 року, на виборах у найближчу неділю з результатом 11,2% перемогла б "Батьківщина". За "Народний фронт" готові проголосувати 1,7% виборців.