Волох: Для мене інформація про об'єднання БПП і "Народного фронту" – це порожні розмови
Нічого принципово нового з можливого об'єднання БПП і "Народного фронту" не вийде, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" блогер і активіст Карл Волох.
Можливе об'єднання Блоку Петра Порошенка та "Народного фронту" не принесе істотної вигоди цим політичним силам, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" блогер і активіст Карл Волох.
"Для політичних сил із низьким рейтингом важливо робити хоч якісь кроки, щоб вижити на наступних виборах. Це очевидно. Було вже кілька етапів цих переговорів. Поки що жодних просувань немає. До того ж поки не зрозуміло, що дасть це об'єднання. Звичайно, за кожною з цих політсил стоять досить упливові люди. Але нині вони в човні, що тоне. Очевидно, що об'єднання їхніх зусиль може дати якийсь результат, але він буде вкрай незначним. Нічого принципово нового з цього об'єднання не вийде", – зазначив Волох.
На його думку, після наступних парламентських виборів кількість нардепів від БПП і "Народного фронту" у Верховній Раді значно скоротиться.
"Якщо реальної можливості щось змінити вони так і не знайдуть, можна припустити, що врешті до парламенту пройде якась їхня спільна політична сила. Якщо залишаться мажоритарники, завдяки адмінресурсу нинішня влада проведе у Верховну Раду ще якусь частину своїх людей. Тобто щось вони наберуть. Але це буде значно менше депутатів, ніж у них є нині. Про жодне формування коаліції навіть мови бути не може. Очолити уряд вони теж не зможуть. Особисто для мене інформація про об'єднання БПП і "Народного фронту" – це порожні розмови", – підкреслив Волох.
В інтерв'ю "РБК-Україна" нардеп від "Народного фронту" Андрій Іванчук заявив, що його політична сила обговорює об'єднання з Блоком Петра Порошенка.
У листопаді 2014 року було створено парламентську коаліцію "Європейська Україна". Спочатку до її складу входили фракції Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту", "Самопомочі", "Батьківщини" та Радикальної партії. Остання покинула коаліцію 1 вересня 2015 року. 18 лютого 2016-го з коаліції вийшла фракція "Самопомочі". 17 лютого 2016 року про вихід із коаліції заявила фракція "Батьківщини".