Інтерв'ю Гордона зі Швецем. Де і коли дивитися
Сьогодні ввечері на YouTube-каналі засновника видання Дмитра Гордона вийде інтерв'ю з колишнім радянським розвідником і однокурсником президента РФ Володимира Путіна з інституту КДБ Юрієм Швецем, повідомив журналіст видання "ГОРДОН".
Швець більше ніж 25 років проживає у США, де став аналітиком бізнес-розвідки.
Програму записали за допомогою Skype. Її трансляція розпочнеться о 18.00 на каналі "Дмитрий Гордон".
Під час інтерв'ю Швець говорив про президентські вибори у США, штурм Капітолія та вплив Росії на ситуацію в Америці, про те, чи є чинний президент США Дональд Трамп агентом КДБ і чи є в Москви компромат на нього, про те, якою буде політика наступного глави Білого дому Джо Байдена щодо Росії та України, а також про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального і його повернення до Росії.
"Чи будуть американські спецслужби займатися Трампом і його зв'язками з Росією після його відставки з поста? Безумовно. Даремно він цю гастроль останню влаштував. Йому треба було тихо, спокійно підкоритися і піти, тим паче що підтримка в певних колах у Республіканській партії та у народу була, але зараз вона руйнується на очах. Він цього не зробив, і нарвався. Щодо нього, якщо не помиляюся, ведуть приблизно вісім розслідувань у кримінальних справах, переважно щодо податків. Але одна справа, знаменна, проти його The Trump Organization [вона стосується створення] злочинного угруповання. Це страшна справа, туди можна засунути все, зокрема зв'язки з Москвою. З неї Трамп може вийти з кількома довічними вироками", – сказав Швець.
Швець народився 1952 року в Харкові. Закінчив Університет дружби народів імені Патріса Лумумби (зараз Російський університет дружби народів) у галузі міжнародного права, а також Червонопрапорний імені Андропова інститут КДБ СРСР, де навчався разом із Путіним.
У 1980-х, у розпал холодної війни, був розвідником у США. Працював під прикриттям кореспондента Телеграфного агентства Радянського Союзу (ТАРС), збирав і аналізував інформацію про ймовірний раптовий ядерний удар Америки по СРСР. У 1990-му Швець звільнився зі служби, за три роки емігрував до США, де випустив книжку "Вашингтонська резидентура: моє життя шпигуна КДБ в Америці".
Більше ніж 20 років очолює американську фірму зі збору інформації та оцінки комерційних ризиків компаній.