Коли президентом стане Тимошенко, ті, хто замовив Гандзюк, швидко знайдуться – Мангер
Голова Херсонської облради Владислав Мангер сказав, що правоохоронні органи "будуть працювати правильно", якщо главою держави стане лідер "Батьківщини", кандидат у президенти Юлія Тимошенко. Він заявив, що справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк необхідно передати зі Служби безпеки України в Державне бюро розслідувань.
Голова Херсонської облради Владислав Мангер стверджує, що вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк буде чесно і швидко розслідувано, якщо лідер "Батьківщини", кандидат у президенти Юлія Тимошенко стане президентом України. Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", опублікованому 25 лютого.
"Я вважаю, що коли Юлія Володимирівна стане президентом, от тоді цій події буде дана чесна, правова оцінка, буде чесно завершено розслідування, і тоді дуже швидко знайдуться ті, хто це виконав, замовив", – заявив Мангер.
Він вважає, що із приходом Тимошенко на пост глави держави правоохоронні органи почнуть "працювати правильно". Голова Херсонської облради знову заявив, що вимагає передання справи про вбивство Гандзюк зі Служби безпеки України в Державне бюро розслідувань.
"Вони незалежні, вони сьогодні повинні давати правову оцінку ситуації", – зазначив Мангер.
31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою в Херсоні. 4 листопада вона померла в одній із київських лікарень.
Голові Херсонської облради 11 лютого вручили повідомлення про підозру в організації вбивства Гандзюк. Генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив схему, згідно з якою Мангер замовив і частково оплатив напад на активістку.
14 лютого Мангер заявляв про готовність дати свідчення у справі Гандзюк, а також свідчити щодо висунутої ним версії про причетність до вбивства співробітника СБУ Данила Доценка й обіцяв пройти перевірку на поліграфі.
20 лютого у прес-центрі СБУ заявили, що голова Херсонської облради двічі (15-го і 20 лютого) відмовився давати свідчення на допитах. Обвинувачення на адресу Доценка назвали необґрунтованими, а захист закликали не робити голосних заяв.
22 лютого Мангер заявив, що не відмовлявся свідчити, і звернувся із клопотанням про передання справи із СБУ у ДБР.