Поновлений судом на посаді голова ДСНС Бочковський сьогодні має намір вийти на роботу
Адвокат голови Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського Ігор Федоренко заявив, що невиконання рішення суду про поновлення на роботі його підзахисного передбачає кримінальну відповідальність.
Поновлений на посаді екс-голова Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський має намір вийти на роботу 27 квітня. Про це йдеться в опублікованій прес-службою адвокатського об'єднання "Авер Лєкс" заяві адвоката Бочковського Ігоря Федоренка, яка є у розпорядженні видання "ГОРДОН".
Адвокат зазначив, що Бочковського рішенням суду поновлено на посаді з 25 березня 2015 року, тому він має намір розпочати виконання своїх обов'язків 27 квітня 2018 року з 9.00.
Федоренко зазначив, що кримінальне переслідування Бочковського триває вже приблизно три роки, а винесена 26 квітня Окружним адміністративним судом міста Києва ухвала підтверджує правоту його підзахисного. Адвокат підкреслив, що невиконання рішення суду передбачає кримінальну відповідальність.
25 березня 2015 року Бочковського разом із його заступником затримали на засіданні Кабінету Міністрів за підозрою в корупції під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Одразу після цього їх було звільнено згідно з рішенням уряду.
28 березня Печерський суд заарештував Бочковського і Стоєцького. Обом колишнім чиновникам суд призначив заставу для звільнення. Цього самого дня слідство висунуло Бочковському і Стоєцькому нове обвинувачення – вимагання грошей у підлеглих. 1 квітня обох колишніх чиновників випустили на волю.
2 листопада 2015 року Міністерство внутрішніх справ передало до суду обвинувальний акт проти Бочковського і Стоєцького.
25 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним розпорядження Кабінету Міністрів України про звільнення Бочковського з посади голови ДСНС і поновив його на посаді.
Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко повідомив, що Бочковського обвинувачують за ст. 368 (прийняття пропозиції або одержання неправомірної вигоди), ст. 364 (зловживання владою або службовими повноваженнями) та ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
"Юридично і фактично вони перебувають на лаві підсудних", – зазначив Шевченко.