Тимчук: Лаврова варто відправити бригадиром на лісоповал, Захарову – у стриптиз-клуб для збоченців
Ракетний удар США по сирійській авіабазі говорить про те, що російська влада, зокрема голова МЗС Сергій Лавров і спікер МЗС Марія Захарова, "жлобиться" оплатити консультаційні послуги грамотних дипломатів, уважає нардеп Дмитро Тимчук.
Російських дипломатів – міністра закордонних справ Сергія Лаврова та спікера МЗС Марію Захарову – варто відправити "туди, де їхні таланти знадобляться більше".
Про це написав нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook, коментуючи ракетний удар США по сирійській авіабазі.
Він нагадав, що у грудні 2016 року висловлював припущення, що президент США Дональд Трамп може виявитися не таким лояльним до Москви, як очікували у Кремлі.
"Те, що мої слова збуваються, не свідчить про якусь мою паранормальну проникливість, це звичайна логіка. Ні, це свідчить лише про те, що у Кремлі засіла купка дуже розумово обмежених людей, які жлобляться оплатити консультаційні послуги хоч якогось міжнародника чи дипломата середньої руки", – уважає Тимчук.
Він припустив, що Лаврову та Захаровій варто змінити вид діяльності.
"Лаврова із Захаровою президенту РФ Володимирові Путіну варто відправити туди, де їхні таланти знадобляться більше. Першого – бригадиром на лісоповал, там його знання матюків буде безцінним, та й пика підходяща. Другу – у стриптиз-клуб для збоченців, там уміння танцювати "Калинку" явно оцінять", – додав Тимчук.
7 квітня США завдали ракетного удару по авіабазі урядових військ Сирії. У Пентагоні уточнили, що російським військам повідомили про удар. Наказ про атаку віддав президент США Дональд Трамп. Блогери з команди Conflict Intelligence Team проаналізували фотографії, зроблені російськими кореспондентами на знищеній американськими ракетами військово-повітряній базі в Сирії, виявивши на них, імовірно, контейнери з хімічною зброєю.
В армії Асада заявили про шістьох загиблих унаслідок атаки, пізніше таку ж цифру назвали в Сирійській обсерваторії із прав людини.
Рішення Трампа стало відповіддю на застосування військами Асада хімічної зброї у провінції Ідліб під час атаки 4 квітня, заявили в міноборони США. 8 квітня правозахисники із Сирійської обсерваторії із прав людини повідомили, що внаслідок хімічної атаки загинуло 87 жителів, серед них 31 дитина віком до 18 років і 20 жінок.
Лавров заявляв, що американський авіаудар нагадує йому "ситуацію 2003 року, коли США та Великобританія з деякими своїми союзниками вторглися до Іраку без згоди Ради Безпеки ООН". Захарова називала бомбардування "самоствердженням в умовах жорстокої внутрішньополітичної боротьби в США", повідомляло агентство "Интерфакс".