У лютому тільки 17 нардепів узяли участь у 100% голосувань – КВУ

Сім із 23 депутатів упродовж усього лютого жодного разу не голосували
Фото: depositphotos.com
Нардепи від "Опозиційної платформи – За життя" в середньому голосували тільки в 47% випадків, що стало найнижчим показником у парламенті, зазначають у Комітеті виборців України.

Лише 17 із 422 народних депутатів узяли участь у 100% голосувань Верховної Ради в лютому. Про це повідомляє Комітет виборців України у Facebook.

Усього протягом місяця відбулося 352 голосування, під час яких ухвалили 96 законодавчих актів.

23 народні депутати пропустили 90% голосувань. Ідеться не тільки про парламентаріїв, які не відвідували пленарних засідань, а й про тих, хто був присутнім, але не голосував.

Семеро з 23 депутатів жодного разу не голосували минулого місяця:

  • Тарас Козак з "Опозиційної платформи – За життя";
  • Олександр Скічко зі "Слуги народу";
  • Ігор Колихаєв із групи "За майбутнє";
  • Степан Івахів із групи "За майбутнє";
  • Олесь Довгий – позафракційний;
  • Наталія Піпа з "Голосу";
  • Вадим Столар із "Опозиційної платформи – За життя".

Ще один член фракції "Опозиційна платформа – За життя" Сергій Льовочкін голосував у 0,28% випадків. "Слуга народу" Галина Третьякова взяла участь у 0,85% голосувань. Ренат Кузьмін з ОПЗЖ голосував в 1,1% випадків. Федір Христенко з ОПЗЖ, так само, як і його колега по фракції Юлія Солод, взяв участь в 1,7% голосувань.

Зазначено, що члени "Опозиційної платформи – За життя" в середньому голосували тільки в 47% випадків, що стало найнижчим показником. Депутати з групи "За майбутнє" взяли участь в 60% голосувань, із "Батьківщини" – у 70%, "Голосу" – у 76%, "Довіри" – у 78%. Активно голосували депутати з фракцій "Слуга народу" (88%) і "Європейська солідарність" (81%).

За даними КВУ, торік 100 нардепів жодного разу не виступили в парламенті.

На останніх парламентських виборах, які відбулися в липні 2019 року, "Слугу народу" підтримало 43,16% виборців, "Опозиційну платформу – За життя" – 13,05%, "Батьківщину" – 8,18%, "Європейську солідарність" – 8,1%, "Голос" – 5,82%.