В Інституті серця повідомили, що Крисіна в медустанові немає
Директор Інституту серця Борис Тодуров заявив, що фігурант справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія Юрій Крисін покинув медустанову відразу після конфлікту з активістами 26 лютого.
Фігуранта справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія Юрія Крисіна немає в дитячому відділенні Центру серця. Про це в коментарі "Громадському радіо" повідомив директор медичного закладу Борис Тодуров.
"Він прийшов із самозверненням, попросився, сказав, що у нього болить серце. Ми його поклали. Одразу ж прийшли активісти, облили його зеленкою і він через п'ять хвилин пішов. На цьому закінчилося все наше спілкування", – розповів Тодуров.
Джерела видання "ГОРДОН" у правоохоронних органах стверджують, що Крисін не покидав території України.
Журналіста газети "Вести" Веремія убили під час Революції гідності – у ніч на 19 лютого 2014 року в центрі Києва. Він повертався з роботи додому на таксі. Автомобіль зупинили тітушки, витягли пасажирів і почали бити їх битами.
22 грудня 2017 року Шевченківський районний суд Києва визнав Крисіна, який брав участь у побитті, винним у хуліганстві й засудив його до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним строком два роки. Це означає, що якщо протягом найближчих двох років Крисін не скоїть правопорушень, залишиться на волі, а його судимість уважатимуть погашеною.
Занадто м'який вирок Крисіну викликав обурення в українському суспільстві. 25 грудня на Майдані Незалежності в Києві пройшла акція з вимогою справедливого вироку Крисіну.
28 грудня Генпрокуратура подала апеляцію на умовний строк Крисіну, а також ще низку апеляційних скарг.
Прокурор Генеральної прокуратури України Олексій Донський заявив, що у Крисіна є підтримка у владі.
26 лютого 2018 року волонтери й активісти відвідали Крисіна в дитячому відділенні Інституту серця і вилили на нього зеленку. На їхню думку, підозрюваний переховується в лікарні від засідання за апеляцією прокуратури на вирок, згідно з яким Крисін дістав умовний строк за хуліганство.
1 березня Крисін і його адвокати не прийшли до апеляційного суду, причиною відсутності головного фігуранта справи назвали хворобу.