Власник Львівської тютюнової фабрики заявив, що конкуренти за допомогою фейків намагаються очорнити репутацію підприємства
Неправдиву інформацію, за словами власника Львівської тютюнової фабрики Григорія Козловського, поширюють компанії, які завищують ціни і шкодять українській економіці.
Львівська тютюнова фабрика справно платить податки, це підтвердили перевірки Держфіскальної служби, а всі звинувачення – маніпуляція, заявив в інтерв'ю "РБК-Україна" власник підприємства Григорій Козловський.
"Серія перевірок продемонструвала, що ми є добросовісним українським платником податків. Сума податків, сплачених до бюджету у 2017 році, склала 1,6 млрд грн. На сьогоднішній день ми маємо грамоту найсумліннішого платника податків і ми в трійці найбільших платників у Львівській області", – сказав він.
Підприємство звинувачують у купівлі дешевих акцизних марок, проте замовчують, що фабрика здійснює всі необхідні доплати, додав Козловський.
"Акциз на різну продукцію може бути різним і залежить від складної формули обчислення цього податку. Процедура придбання акцизної марки передбачає заморожування великого обсягу оборотних коштів за два місяці до отримання марки. Однак законодавством передбачений механізм, відповідно до якого виробник цигарок може замовити найбільш дешеву марку, а за результатами виробництва подати уточнюючу декларацію і здійснити доплату, виходячи з продажу конкретної продукції", – пояснив він.
Неправдиву інформацію про фабрику, за його словами, поширюють компанії, які, "не надто обираючи методи ведення бізнесу, постійно завищуючи ціни, дійсно шкодять нашій економіці".
Григорій Козловський наголосив, що його компанія постійно працює над оптимізацією собівартості.
"Це дозволяє нам пропонувати українському споживачу недорогу тютюнову продукцію і хоч якось конкурувати з великими транснаціональними компаніями", – заявив власник підприємства.
У квітні негативні публікації про Львівську тютюнову фабрику вийшли на сайтах "Комментарии" та "КП в Украине".
Міністерство фінансів за ініціативою великих міжнародних компаній розробило законопроект про фіскальний механізм, який установлює мінімальні ціни на сигарети на рівні 26–27 грн. У такий спосіб, як зазначають ЗМІ, транснаціональні корпорації можуть позбутися виробників дешевих сигарет і монополізувати ринок.