"Я знову живий". Професор Лебединський провів вісім днів у реанімації Києва
Російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський зазначив, що Інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова став для нього першим місцем у Києві протягом трьох місяців, де від працівників звучить лише українська мова, а на російську переходять із ввічливості.
Російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський (Професор Лебединський) провів вісім днів у реанімації в Києві. Про це він повідомив у Facebook.
"Мене рятували лікарі і медсестри. Врятували, уклін їм величезний, плюс диво допомогло – усе могло закінчитися набагато плачевніше. Мене врятували в провідному Інституті хірургії і трансплантології імені Шалімова, де зарплата медсестри вищої категорії, яка працює в реанімації, – 3700 грн ($135). Це там, де досі немає опалення і гарячої води, навіть у реанімації. Це там, де взагалі немає ліків, – приїхав, купуй усе сам, де хочеш. Ні – хоч здохни. Це там, звідки йде кваліфікований медперсонал, тому що на ці гроші неможливо навіть оплатити комунальні платежі. Це там, де справжні лікарі були, є і будуть, тому що справжній лікар – це все-таки покликання усього життя. Навіть за зарплату нижчу за прожитковий мінімум", – написав він.
Конкретного діагнозу, з яким він потрапив у медустанову, Лебединський не озвучує. Але згадує про високий рівень ферменту амілази в крові (3500 за норми до 100). Це може свідчити про гострий панкреатит.
"Спасибі, хлопці і дівчата в білих халатах з інституту Шалімова. Я знову живий", – заявив музикант.
Він зазначив, що Інститут Шалімова став для нього першим місцем у Києві протягом трьох місяців, "де від працівників звучить винятково українська мова", а на російську у спілкуванні з ним переходять із ввічливості.
"Уклін вам усім від представника нації-агресора. За життя спасибі", – написав Лебединський.
У лікарню Лебединський потрапляв неодноразово. Зокрема, у червні 2015 року він лікувався у США з діагнозом гіпертонічний криз.