"Дякую за курс". Важкопоранена жителька Костянтинівки пройшла реабілітацію від Фонду Ріната Ахметова

Жителька Костянтинівки: Я хочу висловити дуже велику вдячність Фонду за те, що допомогли мені потрапити і пройти курс
Фото: akhmetovfoundation.org

59-річна жителька Костянтинівки Донецької області Ніна Анатоліївна дістала важкі поранення, була позбавлена можливості ходити, оскільки в момент вибуху перебувала біля місця падіння снаряда, який випустила країна-агресор Росія. Курс фізичної та психологічної реабілітації від Фонду Ріната Ахметова в санаторії на Закарпатті став вагомим кроком до адаптації й відновлення жінки, про що 30 травня виданню "ГОРДОН" повідомила пресслужба організації.

"Тут усі дуже уважні, ввічливі, гостинні. Я хочу висловити дуже велику вдячність Фонду за те, що допомогли мені потрапити і пройти курс", – сказала постраждала.

Ніна Анатоліївна провела кілька тижнів у реанімації й місяці – у лікарнях, оскільки уламок пошкодив їй спину і внутрішні органи. Увесь цей час за здоров'я своєї мами боролася її донька Ірина.

"Вона була лежачою, не ворушилася. Звідтоді ми йдемо маленькими кроками кожен день. Моя подруга побачила оголошення, що Фонд Ріната Ахметова допомагає пораненим цивільним. Я зателефонувала... Дякую за можливість сюди потрапити", – прокоментувала Ірина.

Зараз Ніна Анатоліївна на етапі реабілітації, який допоможе їй бути максимально незалежною від інших.

"Працюємо над збільшенням сили м'язів і технікою їзди на візочку. Це напряму впливатиме на її мобільність. На початку нашої роботи пацієнтка була трошки пригніченою. Але зараз може самостійно виконувати більше задач, і це впливає на її стан", – прокоментував фізичний терапевт, реабілітолог Олександр Соколенко.

Контекст:

У межах програми "Лікування та реабілітація поранених дорослих" Фонд Ріната Ахметова надає допомогу жителям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога.

Із 2014 року Фонд надав допомогу з лікування й реабілітації понад 11 тис. українців. Якщо вам чи тим, кого ви знаєте, потрібна допомога, пишіть у месенджер Фонду або телефонуйте на безплатну гарячу лінію 0 800 509 001 (працює з понеділка до п'ятниці).