Фонд Ріната Ахметова відкрив реєстрацію на зимову зміну "Блогер Кемпу"

Участь – безплатна, на учасників чекають цікаві активності та якісний відпочинок, розповіли організатори
Фото: akhmetovfoundation.org

Розпочалася реєстрація на зимову зміну "Блогер Кемпу" для дітей, які постраждали внаслідок російської воєнної агресії проти України. Це частина програми "Рінат Ахметов – Дітям", у межах якої на Закарпатті діти від 10 до 16 років проходять оздоровлення, психологічну реабілітацію, здобувають нові навички. Про це написав сайт Фонду Ріната Ахметова. 

Зимова зміна триватиме із 16-го до 25 січня 2026 року, повідомив Фонд.

Реєстрація доступна за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/8d525c.

За повідомленням Фонду, до участі у "Блогер Кемпі" запрошують:

  • дітей, яких повернули з депортації;
  • дітей, які втратили батьків під час війни;
  • дітей із прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
  • дітей під опікою чи усиновлених;
  • дітей, які проживають у районах активних бойових дій;
  • дітей із деокупованих територій;
  • дітей, які постраждали внаслідок бойових дій.

"Участь у проєкті безкоштовна. На учасників чекає якісний відпочинок на свіжому повітрі, цікаві активності, майстер-класи з блогінгу, творчі заняття, розвиток талантів, нові друзі й підтримка досвідчених наставників. Вони створюють атмосферу взаєморозуміння й турботи та допомагають дітям відновитися і морально, і фізично", – зазначили організатори табору.

Учасники "Блогер Кемпу" дістають психологічну підтримку від фахівців, підготовлених за програмою "Травма війни", ідеться в оголошенні. 

Контекст:

Завдяки ініціативі "Рінат Ахметов – Дітям. Мирний відпочинок дітям України" понад 5 тис. дітей з усієї країни змогли відпочити, пройти реабілітацію й дістати нові враження. Загалом за 20 років діяльності Фонду підтримку надали понад 6 млн дітей України. Інформацію про ініціативу можна дізнатися за безплатним номером гарячої лінії Фонду: 0 800 509 001.