Глобальна рекламна платформа MGID запустила в Україні кампанію проти фейків щодо вакцинації

Сергій Денисенко: COVID-19 – проблема планетарного масштабу, і ми намагаємося допомагати розповсюджувати перевірені матеріали про вакцинацію, боротися з фейками та знаходити корисну інформацію, співпрацюючи з МОЗ
Фото: Sergey Denisenko / Facebook
Українська глобальна компанія MGID вирішила підтримати Міністерство охорони здоров'я та запустила рекламну кампанію, мета якої – просування правдивої інформації про вакцини та вакцинацію. Це соціальна ініціатива MGID, розповів СЕО компанії Сергій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Він пояснив, що суть кампанії в тому, щоб якнайбільше українців дістали можливість ознайомитися з офіційною інформацією про вакцини проти COVID-19, які є доступними в Україні. Для цього MGID демонструє зараз відповідні повідомлення аудиторії для більш ніж 30 тис. сайтів.

"Незважаючи на прискорення темпів вакцинації у країні за останній місяць, повністю вакцинувалося менше ніж 30% українців. Такий низький відсоток багато у чому пов'язаний із поширенням фейкової інформації про вплив вакцини на організм та її ефективність. Разом [із МОЗ] ми запустили рекламну кампанію, мета якої – донести правдиву інформацію про важливість вакцинації якомога більшій кількості людей і розвіяти поширені міфи. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо достукатися до тих, хто сумнівається, щеплюватися чи ні. Адже на кону – не лише економіка країни. На кону – життя людей", – пояснив Денисенко.

Він зазначив, що MGID – глобальна компанія з офісами на чотирьох континентах, найбільша з яких розташована в Україні.

"Незважаючи на географічну поширеність, ми завжди намагаємося бути ближчими до проблем кожної країни, де ми починаємо працювати. COVID-19 – проблема планетарного масштабу, і ми намагаємося допомагати розповсюджувати перевірені матеріали про вакцинацію, боротися з фейками та знаходити корисну інформацію, співпрацюючи з Міністерством охорони здоров'я у всіх наших регіонах присутності. Оскільки MGID, насамперед, є рекомендаційною системою, для цього ми використовуємо можливості нашої платформи", – розповів СЕО.

Контекст:

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року у Китаї. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Четверта хвиля COVID-19 в Україні розпочалася раніше, ніж прогнозувалиповідомив 11 жовтня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. У середині листопада влада заявила про початок спаду четвертої хвилі.

Країна пройшла осінній пік захворюваності та смертності від коронавірусу, заявили 24 листопада у Національній академії наук України.

Станом на 7 грудня в Україні підтвердили 3,5 млн випадків COVID-19, померло майже 89 тис.

За даними МОЗ, 96,5% померлих із 1-го серпня до 31 жовтня від ускладнень COVID-19 не були щепленими двома дозами вакцини.

Кабінет Міністрів України 6 жовтня на своєму засіданні виділив 25 млн грн на популяризацію вакцинації проти коронавірусу. Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що його відомство координуватиме розроблення контенту для просування вакцинації. За його словами, реклами щеплень проти коронавірусу у межах соціальної квоти не досить для масового інформування українців.