Комаровський: Мене дуже бентежить інтелектуальний рівень народу. Виявляється, щоб організувати змову, 20 публічних людей мають виїхати до іншої країни, сфотографуватися та викласти це в інтернет
"Мене дуже бентежить інтелектуальний рівень народу. Виявляється, щоб організувати змову, 20 публічних людей мають виїхати до іншої країни, зібратися, сфотографуватися, викласти цю фотографію в інтернет – і це має назву "змова", – сказав Комаровський.
Він також прокоментував розслідування "Української правди", в якому йшлося про те, що у Вільнюсі бізнесмен Рінат Ахметов обговорював імовірних кандидатів на майбутніх парламентських і президентських виборах.
"Водночас коли деякі люди намагаються це подати як інформаційний привід, то у цього відео більше ніж 1 млн переглядів і сотні тисяч коментарів: "Які, бл…дь, змовники!" Розумієш? По-перше, я вже сказав, що ніколи більше без заздалегідь підготовленої програми не поїду на день народження. Пишіть: "Банкет, змова, переворот". Щоб я знав, що у програмі, зрештою", – сказав Комаровський.
Щодо самого святкування, то, за його словами, все було бездоганно.
"День народження минув добре. Було дуже смачно, було дуже гарно, були дуже цікаві люди, з якими було цікаво поспілкуватися", – наголосив лікар.
Комаровський: Мені погрожують смертю, за мною стежить СБУ, мене дискредитують кожного божого дня. Державі на це насрати. Їм головне, щоб я не пішов у владу. Читайте повну версію інтерв'ю
Контекст:
Розслідування "Української правди" про день народження Шустера опублікували в YouTube 30 листопада.
Матеріал з'явився на тлі чуток про конфлікт між президентом України Володимиром Зеленським та Ахметовим, якого вважають найбагатшим громадянином України. Журнал "Forbes Україна" оцінює його статки у $7,6 млрд.
Серед гостей Шустера були ексміністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, лікар і телеведучий Євген Комаровський, партнер Шустера, продюсер і бізнесмен Павло Єлізаров, колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, засновник видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон та його дружина, головна редакторка видання "ГОРДОН" Олеся Бацман.
1 грудня у коментарі "Українській правді" Шустер сказав, що своє 69-річчя він вирішив відсвяткувати із друзями на батьківщині. "Я показав їм мою Литву. Розповів про історію Великого князівства Литовського, що тягнеться ледь не до Москви. Мої гості дізналися, чому до радянської, а потім нацистської окупації Вільнюс називали Північним Єрусалимом, яким символом було кафе Neringa для багатьох дисидентів", – розповів журналіст. За його словами, цими днями сучасна політика "його мало цікавила".
Він також зазначив, що у 1971 році список гостей його свята, найімовірніше, опинився б у КДБ. "Зараз, сподіваюся, інші часи і список гостей на моєму дні народження я залишу при собі", – додав він.
Ахметов, як заявили в "Українській правді", коментувати розслідування відмовився.