Нуль протягом трьох днів. В Україні у двох областях із 2 травня не робили щеплень проти коронавірусу
З них 3412 щеплень – перша доза, 13 – друга. Загалом в Україні зробили більше ніж 759,4 тис. щеплень, повністю вакцинували 303 осіб.
Найбільше щеплень протягом останніх 24 годин зробили у Дніпропетровській (879), Харківській (384) та Київській (355) областях.
Два регіони – Львівська та Хмельницька області – не вакцинували своїх жителів учора. Водночас, згідно з даними РНБО, у Львівській області жодного щеплення не зробили з 2 травня – коли християни східного обряду святкували Великдень, у Хмельницькій – ще з 1 травня.
Загалом 2 травня в Україні ввели 177 доз вакцин, кампанію з вакцинації проводили у трьох регіонах; 3 травня зробили вже 919 щеплень, але дев'ять регіонів, як і раніше, не проводили кампанії.
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив у Facebook, що 4 травня українців вакцинувало 73 мобільні бригади з імунізації і 356 пунктів щеплення.
У лист очікування вакцинації записалося майже 515 тис. українців.
Контекст:
В Україні зареєстровано вакцини проти коронавірусу від Oxford/AstraZeneca (Covishield і AstraZeneca-SKBio), Pfizer/BioNTech (Comirnaty) і Sinovac Biotech (CoronaVac).
З 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield від Oxford/AstraZeneca, який виготовили в Індії.
13 квітня розпочали щеплення вакциною CoronaVac, яку привезли в березні.
18 квітня у країні стартувала вакцинація препаратом від Pfizer/BioNTech.
З 27 квітня роблять щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio, яку виготовили в Південній Кореї.
Згідно з календарним планом на 2021 рік, першими безплатні щеплення отримують медики, які працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовці зі складу операції Об'єднаних сил. До листопада хочуть щепити інших медиків, працівників сфер держбезпеки і освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією.