Печерський суд заарештував майно структур Коломойського, зокрема земельні ділянки під курортом Буковель
У 2014 році "ПриватБанк" видав 42 об'єктам господарювання, пов'язаним із власниками банку, кредити під заставу майнових прав. За фактом заволодіння коштами було відкрито кримінальне провадження щодо службових осіб банку.
5 лютого Печерський районний суд Києва заарештував майно низки суб'єктів господарювання, підконтрольних колишнім власникам "ПриватБанку". Ухвалу опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
У документі, зокрема, згадано Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат, Нікопольський завод феросплавів, Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат, підприємство "Дніпроазот". Заарештованих об'єктів – кілька сотень.
Серед заарештованого майна – 15 земельних ділянок компанії "Скорзонера", на яких, як стверджує "Громадське", розташована інфраструктура гірськолижного курорту Буковель.
У мотивувальній частині ухвали йдеться, що у 2014 році службові особи на той момент комерційного "ПриватБанку" видали під заставу майнових прав кредити 42 суб'єктам господарювання. Коштів повернуто не було.
Було відкрито кримінальне провадження про заволодіння державними коштами на суму 19,7 млрд грн, виданими як стабілізаційні кредити та рефінансування.
"Клопотання слідчого про накладення арешту на майно підлягає задоволенню з метою збереження речових доказів, задля забезпечення дієвості та об'єктивності розслідування у вказаному кримінальному провадженні, оскільки незастосування арешту може призвести до відчуження майна", – ідеться в документі.
"ПриватБанк" – найбільший комерційний банк в Україні – було націоналізовано 19 грудня 2016 року. Раніше банком володіли Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.