"Повернемо радість в освіту". В Україні проведуть національну онлайн-конференцію EdCamp

Конференція збирає тисячі педагогів з усіх регіонів та найкращих іноземних експертів
Фото надала пресслужба EdCamp
7–18 грудня онлайн проведуть щорічний захід – національну конференцію EdCamp для вчителів, батьків, усіх, хто працює та виховує дітей та " шукає шляхи до радості в цей непростий час пандемії, карантинів та дистанційного навчання". Про це повідомили виданню "ГОРДОН" у пресслужбі проєкту.

Організатори – найбільша в Україні освітня спільнота EdCamp (понад 40 тис. осіб), яка бере участь у реформуванні освіти, зокрема, в розвитку Нової української школи.

Назва заходу "Тримай п'ять, освіто!", а його гасло цьогоріч – "Повернемо радість в освіту!". Всеукраїнська конференція вже кілька років поспіль збирає тисячі освітян з усіх регіонів та найкращих іноземних експертів, у зв'язку з пандемією – в онлайн-форматі. Торік антикризовий національний онлайн-EdCamp зібрав одночасно 10 019 учасників та учасниць, встановивши рекорд України.

У програмі події – онлайн-зустрічі зі всесвітньо відомими вченими, педагогами, психологами, лідерами думок, які досліджують у різних аспектах феномен радості і знають, як її повернути та розвивати. А також – практичні заняття, корисні вправи, кола взаємопідтримки та участь у відеофлешмобі для вчителів.

Серед експертів EdCamp – відомі педагоги Андреас Шляйхер (Німеччина), Шалва Амонашвілі (Грузія), Тед Дінтерсміт, Сюзан Енгель, Соня Любомирські, автор концепції емоційного інтелекту Деніел Гоулман (США), психологиня Світлана Ройз, ексміністерка освіти та науки Лілія Гриневич, заступник голови комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин тощо.

"За останні півтора року педагоги разом з усією країною пережили складні часи – доводилося дуже швидко вчитися викладати онлайн, працювати в жорстких умовах карантину, знаходити слова підтримки для учнівства, мотивувати їх. Навантаження на педагогів, стрес постійно посилюються, і нам сьогодні як ніколи потрібно шукати засоби впоратися із цим. Сподіваюся, EdCamp для радості допоможе пережити нам цей непростий період і вийти із нього щасливішими людьми", – зазначає Колебошин.

Батьків представляє батько трьох дітей, член опікунської ради ГО "ЕдКемп Україна", друг Фонду ООН у галузі народонаселення, фронтмен гурту "Антітіла" Тарас Тополя.

"Як батько я щодня ставлю перед собою завдання допомогти своїм дітям бути щасливими. Звісно, я хочу, щоб вони не втрачали цієї радості і в той час, коли перебувають у школі, дитсадку. Тому для кожного батька, кожної матері так важливо знайти спільну мову з учительством. Зробімо так, щоб цією мовою була мова радості", заявив Тополя.

Фото надала пресслужбою EdCamp

EdCamp Joy є програмою підвищення кваліфікації – усі охочі за результатами навчання зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.