Щоденник окупації херсонця Клочка: У Голій Пристані лікарні поступово переводять на лікування рашиків G

Клочко: На лівий берег ходять маршрутки
Фото: tsn.ua
"ГОРДОН" продовжує серію публікацій зі щоденника Петра Клочка, жителя Херсона, який прожив у російській окупації 260 днів. Записи охоплюють період із 24 лютого, коли розпочалося широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, до 29 листопада 2022 року, коли місто звільнили Збройні сили України й розпочалося відновлення Херсона. Редакція публікує щоденник у ті дні, коли автор робив нотатки. Сьогодні ми публікуємо читачам запис від 5 квітня 2022 року.

5 квітня 2022 року, вівторок

Передали тестю третю передачу в Голу Пристань. Там продукти, консерви й ліки. Ціна питання – 200 грн. На лівий берег ходять маршрутки в Гопри, Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне тощо.

Зважаючи на його вік (86 рочків), прогресування деменції й те, що виїхали сусіди, які нам допомагали контролювати його дії, вирішили забрати його до себе. Молодша донька також виїхала мовчки, по-англійськи, і він лишився на самоті. Нас рятувало те, що працював фіксований зв'язок від "Укртелеком" і ми від'єднали свій і його номер від мережі. Там також не працюють аптеки, неможливо зняти готівку в банкоматах, лікарні поступово переводять на лікування рашиків.

Попередній запис у щоденнику 4 квітня 2022 року.

Більше інформації про автора щоденника в інтерв'ю: Херсонець Клочко про життя в окупації: Передчуття, що росіяни покинуть місто і підуть, не було. Своїми каналами вони говорили, що боротимуться за кожен будинок