У Польщі оштрафували українку, яка їхала зі швидкістю 200 км/ч. Вона поспішала на манікюр
У Польщі 23-річну громадянку України притягнули до відповідальності за грубе перевищення швидкості на швидкісній трасі між Любліном і Варшавою. Про це 15 лютого пише wPolsce.
Патрульні з дорожнього підрозділу міста Пулави, які здійснювали контроль на службовому авто з відеореєстратором, зафіксували автомобіль Mercedes, котрий рухався зі швидкістю майже 200 км/год при дозволених 120 км/год та агресивно обганяв інші транспортні засоби.
Після зупинки з'ясували, що за кермом перебувала 23-річна українка, яка проживає у Варшаві. Вона пояснила правоохоронцям, що поспішала на запис у салон краси на манікюр.
За значне перевищення швидкості водійці призначили максимальний штраф у розмірі 2 500 злотих (приблизно 30 тис. гривень) і нарахували 15 штрафних балів. У поліції попередили, що в разі повторного такого порушення протягом двох років сума штрафу може зрости до 5 тис. злотих (понад 60 тис. гривень).